Jasná výhra s Lošanem!

Čechie Tuklaty – Lošany  5:0 (2:0)

Branky: 3x Halgaš, Jambor D., Pacovský

Sestava:

Do utkání jsme nevstoupili dobře, celý první poločas jsme odehráli špatně, nedokázali jsme dobře kombinovat, nechali jsme soupeře hrát, nebyli jsme důrazní a běhat se nám také vůbec nechtělo. I když jsme první poločas vyhráli 2:0, náš výkon byl asi nejhorší v sezóně, klasicky se proti slabším soupeřům předháníme, kdo vstřelí gól… Kraje nám nehráli vůbec. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v rozestavení, zlepšení se dostavilo, ale k pochvale to mělo také daleko. Nicméně jsme už měli utkání pod kontrolou.

Kdekdo by řekl, že hvězdou utkání musí být Jirka Halgaš, který vstřelil svůj první hattrick za Čechii. Omyl, diváky si v chladném sobotním odpoledni podmanil hráč číslo 13. David Pacovský vsítil svůj první gól v Tuklatech, do Tuklat přišel dohrát svojí zvučnou kariéru a touto brankou vzkázal všem svým kritikům, že rozhodně nepatří do starého železa! Chladnokrevnost, výběr místa a klid při umísťování střely, to vše David Pacovský ukázal. Zaslouženě si pak dopřával ovací od diváků…

Zvážníme, poslední utkání odehrajeme v Kozojedech, terén asi nebude optimální, ale my poslední utkání musíme vyhrát, pokud chceme pronásledovat první celek tabulky. Výkon musíme zlepšit, o tom žádná, ale hlavním našim úkolem bude, abychom se sešli kompletní bez zdravotních obtíží…