Výhra žen

TJ Sokol Dobré Pole - Čechie Tuklaty 1 : 4 (0:1)

Do utkání ženy vstoupily aktivně, za což byly odměněny, když po střele Ivety se nejlépe zorientovala Klára a vyraženou střelu nekompromisně poslala do brány domácího týmu. Nadále Rebelky pokračovaly v aktivitě, holky byly lepším, fotbalovějším týmem, ale trápily se v koncovce.

Druhý poločas opět jen v režii Tuklat. Převahu dokázaly proměnit v branky. Po pár minutách se trefuje křižní střelou spoza šestnáctky Iveta, o pár sekund později přidává klid Tréfa, krásnou střelou z voleje. Gólový účet uzavírá po přihrávce od Zuzky Klaris "nechytatelnou" křižní střelou z hloubky pole na kterou gólmanka neměla nárok 0:4!

V závěru utkání byly za svou aktivitu odměněné i domácí hráčky, když se po našem zaváhání dostala do brejku domácí hráčka a nekompromisně trestala.

Jedinou kaňkou bylo nezaviněné zranění Verči, doufejme, že to nebude vážné.

Branky: 3.min. Klára Dvořáková, 55. min. Iveta Dvořáková, 57. min. Zuzana Trefilová, 70. min. Klára Semerádová