3.6.2017 - Prohra doma s Dobráčem

Čechie Tuklaty – Dobré Pole 0:3 ( 0:2 )

Zápas na který jsme se všichni hrozně těšili, ale zároveň jsme se ho všichni tak báli. Jak já říkám, tohle jsou zápasy, kvůli kterým hrajeme fotbal, není to zápas, kdy vyhrajeme 7:0. Zápasy vyrovnaný o čelo tabulky, kdy je dopředu jasné, že radost z výhry bude daleko intenzivnější, ale také prohra bude více bolet.

My jsme do zápasu nešli v ideálním rozpoložení, chyběli nám opět kluci, Bazy a David Džambi hráli pod práškama a nebyli rozhodně fit. Ale přes týden udělali vše proto, aby nastoupili a za to jim patří potlesk!

My jsme udělali v utkání dvě veliké individuální chyby, které soupeř dokázal potrestat, první gól padnul po faulu brankáře Pazdery a následné penalty hostujícího týmu, druhou branku daroval hostům David Procházka. My jsme nehráli špatně, utkání kvalitou mělo úroveň, nastřelili jsme tyčku. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme hrát stejně a udeřit v závěru utkání, protože jsme neměli sil na rozdávání … Bohužel soupeř nás v první 15ti minutovce druhé půlky zmáčknul a dokázal vsítit rozhodující branku na 3:0. V naší okleštěné sestavě se bohužel nedalo nic moc změnit, ale i tak jsme se nevzdali a chtěli vstřelit aspoň jeden gól. Šance jsme měli, sám jsem jednu spálil, kdy jsem se vysunul na posledních 20 minut do útoku. Nikdo nám nemůže upřít odhodlání, bojovnost a snahu rozveselit fanoušky a vlastně hlavně tým, který si vstřelenou branku rozhodně zasloužil.

Prohráli jsme 3:0, soupeř prokázal kvalitu, zvláště bych vyzdvihnul zálohu soupeře, která má velmi dobrou kvalitu a gratulujeme Dobrému Poli k postupu do OP! Utkání dobře řídil rozhodčí, hrál se slušný fotbal a myslím, že se nemáme za co stydět. Za snahu, bojovnost, zápal patří celému týmu dík!

Nás čekají poslední dvě utkání, chceme v nich urvat 6 bodů a co bude potom následovat, to se necháme překvapit.