8.4.2017 - Tismice odjíždí s debalkem

Čechie Tuklaty -  Tismice  9:3  ( 7:0 )

branky: 3x Pytloun, 2x Kotala 2x Jambor Petr, 1x Halgaš, vlastní

Po nedobrém utkání v Třebovli jsme hostili poslední celek Tismice, nicméně všichni dobře víme, jak se dokážeme trápit s papírově slabšími soupeři. To také potvrdil druhý poločas, i když jsme po prvním poločase vedli 7:0, prostřídali jsme a dle toho i vypadala druhá půlka, která byla velmi špatná.

První poločas jsme hráli co jsme potřebovali, proměnili jsme šance a zápas byl vyloženě v tréninkovém tempu, což někteří z nás nemají zrovna v oblibě. Moc bych zápas nehodnotil, i když se v prvním poločase objevilo několik dost fotbalových akcí. Většina skončila brankou, ale přeci jenom jedna z nich ne, klasický tuklatský průlet předvedl domácí hráč s číslem 4, ze stopera prošel přes celé hřiště, narazil si s Mildou Gollem a krásnou technickou střelou nastřelil břevno. Tento 50ti metrový slalom si zasloužil gólovou tečku! :-) Na tom se shodli všichni platící i neplatící diváci. :-)