Áčko senzačně veze dva body z Velimi

A tým i v okleštěné sestavě veze dva body z Velimi za výhru na penalty, po základní době skončilo utkání 0:0. 

Velim B – Čechie Tuklaty 0:1pp

 

Sestava: Pazdera – Bazal ( 85. Halgaš ) – Nešpor – Bílý – Patačik – Mazur – Kotala – Vébr – Zradička – Procházka M. ( 60. Sládek ) – Vondráček

 

Do Velimi jsme nepřijeli v kompletní sestavě, ale možná i tato skutečnost nám pomohla k bojovnému a hlavně týmovému výkonu. Domácí měli více ze hry, snažili se kombinovat, hlavně hrozili po své pravé straně. Veškeré útoky končily před hranicí „šestnácky“ , střely byly blokovány a to co prošlo chytil bezchybný Pazdera. Dalo by se říct, že naše obranná fáze připomínala ročník, kdy jsme postoupili z třetí třídy. Už v prvním poločase jsme měli náznaky šancí, dobře hrála středová řada, pro kterou to bylo velmi náročné utkání. Ještě v první půlce jsme se snažili rozehrávat a přispět fotbalově do utkání, v druhé půlce se nám to již tolik nedařilo a doopravdy většinu času měli míč na kopačkách domácí. Nicméně to co platilo v první půlce, platilo i ve druhé. Domácí si vyložené šance netvořili, obrana v čele s brankářem Pazderou pracovala velmi dobře. Naopak jsme to byli my, kdo si vytvořil dvě vyložené šance, po jedné z nich jsme nastřelili brankovou konstrukci.

 

Komentář od trenéra Jirky Halgaše:


K druhému jarnímu utkání jsme zavítali na horkou půdu do Velimi. V hodně okleštěné sestavě, ale s vůli poprat se o co nejlepší výsledek. To co se jevilo v celku nemožné, parta bojovníků v čele s kapitánem Kotalou dotáhla do bezbrankového konce. V penaltovém rozstřelu už ostřílení borci Čechie nenechali nikoho na pochybách, kam poputuje bod navíc!!! Nerad jmenuji, ale dnes na hřišti odvedli famózní výkony všichni borci. Penalty proměnil - Halgaš, Vondráček, Vebr, Bílý!! Děkuji všem za dnešní výkon a smekám.

Hráč utkání: Pazdera, Nešpor

Kompletní FOTOGALERIE ze zápasu NAJDETE ZDE