předehrávka 15. kola

Čechie Tuklaty B – Horní Krůty 3:1 (2:0)

Sestava: Lachman J. (B) – Procházka Vl. (63. Lauber L.) – Lysý – Pacovský (46. Matthey) – Dvořák - Halgaš – Zradička – Dzurjo – Sládek (46. Pytloun) – Lauber D. (46. Procházka Vr. ml.) – Lachman V. (71. Fořt)

Nejlepší hráč: Lachman J., Lachman V.

Po utrápeném utkání v Křečhoři nezbylo moc času na nějakou zásadní regeneraci a místo úterního tréninku přišel hned další mistrák s relativně neznámým soupeřem z Horních Krůt.

Nastoupili jsme opět v trochu obměněné sestavě, což se ukázalo společně se zlepšeným výkonem v záloze jako velice důležité. Jako zásadní pro celý vývoj utkání se ukázalo selhání soupeře v koncovce, když v několika vyložených šancích buďto hráči míjeli bránu nebo oheň hasil opět výborně chytající Honza Lachman.

V jednom z našich prvních protiútoků prokličkoval Vojta Lachman až do pokutového území, kde byl faulován a nařízenou penaltu proměnil s jistotou Kristián Zradička – 1:0.

Pak nás soupeř sice přitlačil, ale neproměnil několik vyložených šancí. A byl to zase Vojta, který kontroval takřka identickou akcí a krátce před první půlí byl opět faulován ve vápně. Exekuce penalty se ujal opět Kristián. Gólman sice jeho pokus stihl vyrazit, ale na odražený míč reagoval pouze exekutor pokutového kopu, pro kterého již nebyl problém napodruhé míč do brány dopravit – 2:0.

Do druhé půle nastoupila částečně vyměněná obrana a záloha, když jsme vystřídali rovnou 3 hráče. Soupeř postupně fyzicky odpadal a iniciativu postupně přebírala Čechie. Z několika slibných šancí se však ujala pouze jedna, když v sedmdesáté minutě nedal po krásné akci šanci brankáři Michal Pytloun – 3:0.

Za zmínku ještě stojí soupeřova neproměněná penalta, kterou Honza vytěsnil skvělým zákrokem mimo tyče a tak jedinou šmouhou na kráse zůstal gól vstřelený soupeřem v poslední minutě, když úplně volný hráč Horních Krůt trefil perfektně střelou do vinglu – 3:1.

Obrovský dík patří divákům za skvělou kulisu a podporu. Včera, stejně jako v zápase proti Rostoklatům jste byli tím pomyslným dvanáctým hráčem. Díky!!