12. kolo

Vrbová Lhota 98 - Čechie Tuklaty B 4:1 (1:1)

Sestava: Hofman (B) – Stejskal – Lysý – Dvořák – Lauber D. – Bárta – Matthey – Lauber L. (66. Fořt) – Hlávka – Dzurjo – Lachman J.

Nejlepší hráč: Hofman

Přiznám se, že dnešního zápasu jsem se docela obával. Náš hráčský kádr závěrem podzimní části notně prořídl, zejména vinou zranění a u některých hráčů bohužel chybí očekávané nadšení. Účast na trénincích je bohužel bídná, což se ve spojení se zraněními odráží na výsledcích.

O to víc jsem byl dnes překvapen nasazením, herním projevem a vůbec fotbalovostí béčka. V poslepované sestavě, kdy nám vytrhl trn z paty vyloženě v hodině dvanácté Tonda Hofman (Honza Lachman se musel omluvit ze zdravotních důvodů) nastoupila Juniorka proti paírově silnějšímu soupeři.

Od první minuty měl víc ze hry soupeř, ale naše záloha i obrana nepustila soupeře do vážnější situace. Když už se soupeř prodral do našeho vápna, vše si v pohodě pohlídal s přehledem.Tonda Hofman.

I z naší strany bylo několik nadějných situací, ale většina z nich skončila offsidovou situací nebo nedůrazným zakončením.

I tak soupeř stihl do poločasu vstřelit branku a po povedené akci se dostal do vedení 1:0. Naštěstí krátce nato po přízemním centru Petra Dvořáka nedal Vojta Lachman brankáři šanci a srovnal na poločasových 1:1.

Ve druhé půlce se možná projevila „slepená“ sestava a také únava. Bohužel jsme inkasovali trochu nešťastný gól, který v podstatě rozhodl zápas. Už jsme nenašli sílu na zvrat a i díky tomu soupeř relativně pohodlně zvítězil.

I tak bych chtěl vyzdvihnout výkon kluků, protože dnes opravdu bojovali a hráli namísto nakopávané fotbal. Skvěle zachytal Tonda Hofman, který krom několika výborných zákroků skvěle dirigoval obranu.

Proto jsem i přes výsledek s dnešním výkonem spokojený a věřím, že při podobné hře můžeme na jaře uhrát mnohem víc bodů.

Příští týden nás čekají Nučice a věřím, že tentokrát již budou tři body naše!