6. kolo

Sokol Zásmuky B - Čechie Tuklaty B 6:1 (2:0)

Sestava: Bazal (B) – Kuneš - Stejskal – Trpálek – Vrábel – Růžička (29. Lauber D.) – Hlavatý – Sládek – Zradička – Procházka Vl. (65. Pacovský) - Lachman

Nejlepší hráč: nikdo

Do Zásmuk jsme odjížděli s vědomím, že hrajeme o čelo tabulky. Do té doby neporažená Juniorka postrádala oba krajní beky Pavla Lysého s Fandou Boudou, nicméně oproti předchozímu zápasu byla posilněna v záloze Kamilem Sládkem.

Na podmáčeném hřišti se od počátku tlačil soupeř do naší brány, ale v koncovce mu chyběla přesnost. Nám se nedařilo odkopnout míč od brány, a to ani při rozehrávce. Na těžkém terénu v podstatě nikdo neukopl míč a míče od Baziho i beků končily ještě před polovinou soupeře. Naše útoky byly spíš sporadické a chyběla jim koncovka.

Do poločasu soupeř vedl 2:0 a ještě se nám zranila další opora v záloze, Tomáš Růžička. Na soupeři bylo znát, že postavil nejsilnější možnou sestavu, když z předchozího dne zápasu A týmu Zásmuk nastoupilo do duelu s Juniorkou rovných 9 hráčů. 8 v základu a jeden na střídačce.

Bylo nám jasné, že v Zásmukách bodovat nebudeme a šlo nám spíš o dohrání druhého poločasu v důstojné formě. To se nám bohužel nepodařilo, když po snižující brance Vojty Lachmana nabídla odevzdaná Juniorka soupeři ještě dvě možnosti ke skórování.

Z našeho pohledu byl soupeř jednoznačně lepší. Doufejme, že při jarní odvetě se sejdeme v plném počtu a prohru odčiníme.

V neděli nás čekají Dolní Chvatliny, proti kterým chceme získat všechny body.