Mladší přípravka v plném tempu

V pátek 13. září  jsme zavítali do Radimi. První desetiminutovka byla z našeho pohledu strašná, během 5 minut jsme prohrávali 2 : 0 a kluci vypadali, jak když se přijeli podívat jaký má soupeř v Radimi trávník. Po první desetiminutovce se kluci probrali a začali makat, bojovat a úspěchy se dostavily v podobě vstřelených branek a skóre se začalo otáčet v náš prospěch. Kromě prvních deseti minut jsme předváděli pěkný fotbal a zaslouženě vyhráli. Ve středu pokračujeme v zápasovém tempu v Zásmukách. Od dětí jsme poučeny, že je minule unavila rozcvička, takže dnes jen zlehka, rychle a hurá na plac. Začátek tentokráte byl o 100% lepší než v minulém utkání, kluci dřeli hned od začátku.  Ujali jsme se vedení a utkání bylo dlouhou dobu herně vyrovnané.  Soupeř stihnul cca 10 minut před koncem snížit na rozdíl jediného gólu. Naši kluci nenechali nic náhodě a přidali další čtyři branky a zaslouženě vyhráli. Nutno podotknout, že zápas od zapasu hrají kluci lépe a lépe. Výkony jednotlivců jsou též lepší a lepší a na některé akce je radost pohledět. Největší posun je vidět u Jiříka Holčáka. Už dnes se těšíme na další zápas, který nás čeká ve středu 25.9. doma od 17:00 s Českým Brodem.