Polepy zaslouženě vyhrály

Polepy zaslouženě vyhrály

 

Čechie Tuklaty B - Polepy 0:3 (0:2)

 

Sestava: Procházka Vl. – Stejskal – Lysý (84. Lauber D.) – Bouda – Jordán (70. Dvořák) – Růžička – Hlavatý – Kuneš (50. Matthey) – Mazur (80. Lauber L.) – Kronus (46. Procházka Vr. ml.) - Lachman V.   

 

Nejlepší hráč: Procházka Vl.

 

Jak po zápase poznamenal Růža, béčko se ve většině klubů zakládá, aby se podpořili mladí hráči při vstupu do seniorského fotbalu. Naše Juniorka se v tomto vymyká, protože minimálně polovina hráčů již věkem spadá do veteránských soutěží. Nás ale fotbal baví a jdeme si prostě zahrát.

 

Věděli jsme, že Polepy mají mladý tým a na rozdíl od jiných, věkově podobných týmů i fotbalově kvalitní.

 

Nicméně po zimní přestávce a posílení našich řad jsem si od domácího zápasu sliboval vyrovnanější hru.

 

Soupeř nás však hned od úvodu tlačil a nepustil nás do ničeho vážnějšího. I když ani soupeř se nedostával do „tutovek“, podařilo se mu v prvním poločase proměnit hned dvě darované šance. Takřka po identických hrubkách v naší defenzivě se soupeř dostal k darovanému míči a neměl žádný problém zakončit proti osamocenému Vladimírovi. První poločas vyzněl herně i gólově jednoznačně pro soupeře z Polep – 0:2.

 

V kabině jsme si o poločase řekli, že musíme hru vytáhnout, hrát více ve středu a zkusit soupeře zatlačit, což se nám i v úvodních minutách druhé části dařilo.

 

Do slibných šancí se dvakrát dostal Tom Kuneš, ale naneštěstí v obou případech těsně minul zařízení. Možná by vše vypadalo jinak, ale na „možná“ a „kdyby“ se fotbal nehraje. Postupem času se hra opět vyrovnala a soupeř se znovu dostal do hry. Poslední ránu nám Polepy zasadily v 83. minutě střelou pod víko – 0:3.

 

Kluky musím i tak pochválit, že nesložili po poločase zbraně a alespoň v úvodu druhého dějství zatlačili soupeře a vytvořili si několik gólovek.

Zejména bych chtěl poděkovat Vláďovi Procházkovi, který při absenci brankáře nejen přišel pomoci, i když nebyl v původní nominaci, ale kvalitně odchytal i celý zápas.

 

Po přestávce nás za 14 dní čeká venkovní utkání proti Velkým Chvalovicím, které bude také těžké, ale určitě ne nezvládnutelné.

 

Foto ze zápasu (díky Márovi Duracell Kotalovi) ZDE

 

Páca