Čechie Tuklaty B - Sokol Zásmuky B 1:5 (0:3)

Sestava: Bazal (B) – Růžička – Procházka Vl. – Lauber D. – Pacovský – Zradička – Sládek – Kuneš – Bajtler – Hlavatý - Mazur

Nejlepší hráč: nikdo

Proti Zásmukům je to vždy těžký zápas a záleží, v jaké sestavě se soupeř sejde.

Tentokrát se Zásmuky sešly v silné sestavě a na hřišti to bylo znát. Již po třech minutách hry jsme poprvé inkasovali.

Další slepené góly ve 12., resp. 15. minutě znamenaly, že soupeř šel do pohodového vedení 0:3.

Juniorka se probudila až do druhého poločasu, když hlavou snižoval v 65. minutě Pavel Hlavatý. Sice jsme měli ještě několik šancí na snížení, ale míč se nám již nepodařilo do brány dopravit. Naopak Zásmuky svojí dominanci na hřišti potvrdily dalšími dvěma góly.

Tentokrát Juniorka na soupeře neměla a soupeř uloupil zcela zaslouženě všechny tři body.

Nejbojovnější výkon Juniorky v tomto ročníku

3. kolo

SK Svojšice - Čechie Tuklaty B 3:4p (2:1)

Sestava: Bazal (B) – Růžička – Procházka Vl. – Lauber D. – Procházka D. – Hlavatý – Lauber L. – Lysý – Dvořák – Jambor P. – Malý - Pacovský

Nejlepší hráč: Lauber L.

Do Svojšic jsme odjížděli s respektem a opět hodně poslátanou sestavou, protože nám hrál zároveň A tým. Nutno také dodat, že ještě loni hrál soupeř o soutěž výš.

Než jsme se rozkoukali, Bazi lovil z brány první míč. Bohužel se nám nedařilo přejít přes půlku bez ztráty míče a soupeř nás jasně přehrával. Svou převahu stvrdil druhým gólem v 17. minutě a vypadalo to opět na slušný debakl. Svojšice naštěstí neproměnili několik ložených šancí.

U nás se naopak do konce poločasu probudil náš obligátní střelec Pavel Hlavatý, který snížil na 2:1.

O poločase jsme si řekli, že zkusíme udržet nastavené tempo hry a třeba tam něco spadne. A také, že ano. Po několika zablokovaných střelách se k míči dostal bojovně hrající Lukáš Lauber a srovnal podél bezmocného brankáře na 2:2. Jen o pár minut později překlopil vedení na naši stranu chytrým lobem ze strany Petr Jambor a překvapení bylo na světě. Soupeř se ale nechtěl vzdát naděje na body. Juniorce docházely síly a bohužel jsme nedokázali uhlídat jeden z centrů, který tak skončil v naší síti.

Ke konci nás ještě několika výbornými zásahy podržel Bazi a tak se šlo do penaltového rozstřelu.

V něm postupně uspěli Pavel Hlavatý, Dan Lauber a rozhodující penaltu proměnil Pavel Lysý, když naopak David Bazal zlikvidoval hned dva pokusy soupeře a jeden šel mimo brankovou konstrukci.

Po nepříliš dobrém začátku a maximálně bojovném výkonu si tak Juniorka odvezla trochu překvapivě, ale zaslouženě 2 body ze Svojšic.