U11 - turnaj v Nehvizdech

Mladší přípravka turnaj v Nehvizdech

Odehráli jsme předposlední turnaj, tentokrát v nedalekých Nehvizdech. Oproti minulému turnaji přišlo zlepšení, ale do veliké chvály máme ještě daleko. Když nebudu komentovat výsledky, což nerad dělám i u starších kategorií, tak herně jsme jak na houpačce. Jsou vidět pokroky v určitých herních dovednostech, druhá strana mince jsou pak hrozně jednoduché chyby, ze kterých se doufám budeme učit a nebudeme je opakovat a neschopnost vyhrát souboje. Zde nás doopravdy tlačí bota, fotbalově na tom nejsme špatně oproti ostatním celkům, ale fyzické souboje prohráváme hrozně lehce, je to samozřejmě i tím, že jsme v průměru mladší a menší, přesto bych si představoval daleko větší bojovnost a hlad po míči.

Chtěl bych hlavně zopakovat, že na jednotlivé hráče mám jiné požadavky, snažím se ke každému promluvit a každému říkám něco jiného. Už nyní jsem rád, že jsme hráli tuhle elitní skupinu, stojím si za tím, že pokud bychom byli v jiné, skupinu vyhráli, soupeře bychom rozstříleli, nedalo by to nikomu tolik, jako srovnání s lepším soupeřem. A my chceme pořád růst.

Na druhou stranu, musíme dost přidat, v nasazení, bojovnosti a tréninku.

Poslední turnaj máme před sebou, v neděli od 13:00 ho odehrajeme doma a doufám, že budeme mít pozitivní podporu rodičů a fanoušků. Podotýkám pozitivní a všeobecnou, kluci mají dost mého křiku a pokynů, ještě aby to slyšeli od někoho dalšího… J Věřím, že to bude náš nejlepší turnaj a ukážeme, že umíme hrát hezký fotbal proti silným soupeřům!

 

Roman Nešpor