U13 - Vysoká prohra v Zelenči

ZELENEČ - TUKLATY/PŘIŠIMASY

10 : 2 ( 5 : 1 )

Branky : Zábranský, Výborný

Jednoznačně nejlepší soupeř , s kterým jsme se na jaře utkali. Všichni hráči Zelenče nastupují pravidelně za st.žáky hrající 1.B třídu a na hře to bylo znát. Začali jsme sice vyloženou šancí Zábranského,který z první akce postupoval sám na domácího golmana,ale ten ho vychytal. Ihned z protiútoku dostáváme branku a než se rozkoukáme – je to ve 2.minutě 2 : 0. Především v obraně nám to skřípe – jsme pomalejší, nedůrazní,neobsazujeme si hráče na těsno,jak jsme si před utkáním řekli ,čehož rychlý a technicky vybavený soupeř využívá a navyšuje skore. Čestný úspěch v poslední minutě první půle zaznamenal Zábranský po pěkné akci s Výborným. Druhá půle je podobná,máme několik nadějných střel,s kterými si domácí brankář poradil,ale soupeř má stále jednoznačnou převahu. Naši druhou branku vstřelil v závěru utkání Výborný. Snažili jsme se hrát otevřenou partii,což se nám nevyplatilo a utrpěli jsme naši nejvyšší porážku v soutěži.