22.10.2016 - První prohra v Dobřichově

Důležité utkání v Dobřichově jsme neodehráli dobře. Problémy jsme řešili od sobotního rána, kdy nám přišla další omluvenka a my jsme rázem neměli ani 11 zdravých lidí. Nakonec jsme to dali dohromady. Věděli jsme, že hraje Dobřichov tvrdý, jednoduchý fotbal. Vzadu si nic nekomplikují a vše posílají dopředu na kvalitní útočníky.
Domácí měli územní převahu, byli lepším týmem, nám to, ale vyhovovalo, věděli jsme, že můžeme hrát na brejky. Jeden takový se nám podařilo proměnit, první branku vstřelil Lukáš Blaščok a my jsme šli do kabin s vedením 1:0. Do druhého poločasu jsme chtěli jít s lepším výkonem, hlavně jsme se chtěli vyrovnat v agresivitě a důrazu, i když jsme chtěli hrát náš fotbal, je tvrdost a tvrdost. Bohužel po 10ti minutách byl po faulu domácího hráče na Nešpora odpískán pokutový kop pro domácí. Dost nepochopitelně. Domácí vyrovnali a dostali se na koně. My jsme se bránili, ale opět jsme udeřili z brejku, Blaščok přihrál Davidovi Jamborovi a ten svým důrazem dotlačil míč za čáru. Vedli jsme 2:1, domácí byli v útlumu. Bohužel opět po našem nedůrazu při odkopnutí míče a špatném odrazu přišel trest. Domácí útočník si našel míč, udělal brankářovi kličku a ten ho fauloval, v tomto případě nebylo o čem, jasná penalta. Na tomto gólu mají největší podíl střední obránci včele s Nešporem a pak faulující golmán Pazdera. Stav 2:2. Když už se zdálo, že budeme kopat penalty, domácí útočník dostal přihrávku za naší obranu a běžel sám na branku. Z pohledu obránců jasný ofside, i když tam byla opět chyba obrany, nemůžeme se spoléhat, že domácí pomezní mávne ofside.

3:2 a konec. Hlavní příčiny porážky vidím zcela jasně, absence klíčových lidí základní sestavy, agresivita domácích, situace u prvního a třetího gólu domácích a v první řadě náš výkon, který nebyl dobrý.  
  V 9. Kole tedy Tuklaty ztratily první body. Na hřišti Dobřichova, kde se vždycky díky terénu a hlavně stylu domácích nehraje moc fotbal, vždy je to bitva plná soubojů a nakopávaných balónů. My se musíme poučit, dát zdravotně do pořádku a v dalším utkání opět vyhrát. Čeká nás Český Brod C, soupeř, kterého můžeme těžko odhadnout díky možnosti posílení z B týmu, ale Čechie bude bojovat a předvede daleko lepší výkon než v Dobřichově.

 

Nešpi