Nejbližší zápasy

DOMÁCÍ

Neděle

HOSTÉ

Radim

19. Květen 2019
15:00

Místo utkání: Radim
DOMÁCÍ
HOSTÉ

Kouřim

Neděle 19. Květen 2019 v 17:00 hod

Místo utkání: Kouřim
DOMÁCÍ
HOSTÉ

Kořenice

Neděle 19. Květen 2019 v 17:00 hod

Místo utkání: Kořenice
DOMÁCÍ
HOSTÉ

AFK Slavia Malešice

Sobota 25. Květen 2019 v 11:00 hod

Místo utkání:
DOMÁCÍ
HOSTÉ

Sobota 25. Květen 2019 v 17:00 hod

Žíželice

Místo utkání: doma
DOMÁCÍ
HOSTÉ

Neděle 26. Květen 2019 v 10:15 hod

Vrbová Lhota

Místo utkání: doma

Odehrané zápasy

DOMÁCÍ

12. Květen 2019

HOSTÉ

0 : 2

Kšely

DOMÁCÍ

12. Květen 2019

HOSTÉ

1 : 2

Liblice

DOMÁCÍ

12. Květen 2019

HOSTÉ

5 : 5

Kouřim

DOMÁCÍ

11. Květen 2019

HOSTÉ

0 : 4

Tři Dvory

DOMÁCÍ

11. Květen 2019

HOSTÉ

0 : 7

AC Sparta Praha B

DOMÁCÍ

8. Květen 2019

HOSTÉ

7 : 4

Chotutice

Novinky

 • 13. Květen 2019

  Dva domácí zápasy přinesly „jen“ tři body

   

  Čechie Tuklaty B – AFK Chotutice 7:4 (2:2)

   

  Sestava: Lachman J. – Dvořák (59. Lauber L.) – Kuneš (72. Lauber D.) – Lysý – Jordán – Mazur – Růžička – Vyhnal J. – Pytloun (24. Kronus) – Lachman V. - Kassa   

   

  Nejlepší hráč: Lachman V.

   

  Další nervy drásající zápas přinesla Juniorka divákům v podobě utkání s Chotuticemi, které hrájí na čele tabulky.

  Relativně brzy se dostalo béčko do vedení gólem posily, Martina Kassy. Soupeř ale stihl nejprve odpovědět a následně strhnout vedení na svojí stranu. Hra se přelévala ze strany na stranu a nebyla nouze o zajímavé fotbalové okamžiky.

  Juniorka stačila ještě těsně před poločasem vyrovnat a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2.

   

  Co se pak začalo dít po úvodním hvizdu druhé půlky lze nazvat snad jen z mrtvých vstáním. I když jsme si v kabině řekli, že budeme hrát zodpovědně, nepodařilo se nám uhlídat zadní tyč při soupeřově rohu, a Chotutice šly opět celkem lacině do vedení. Když o pět minut později soupeř opět po naší chybě zvyšoval na 2:4, skoro jsem považoval zápas za ztracený.

   

  Ne však Vojta Lachman a vůbec zbytek celého mančaftu.

   

  Vojta gladiátorským výkonem a hattrickem v 19ti minutách obrátil skóre strhl opět vedení na naší stranu. V tu chvíli překvapený soupeř vypadal trochu zdecimovaně, čehož využila juniorka ještě ke dvěma dalším úderům. Nejprve ze standardky přesnou trefou k tyči zvyšoval Tomáš Růžička na 6:4 a finální podobu skóre dal Lukáš Kronus svým druhým gólem v zápase – 7:4.

   

  Klukům chci poděkovat za fantastický výkon a za to, že nesložili zbraně. Pánové, smekám!!

   

  Poklonu ale musím vyseknout i našim neuvěřitelným fanouškům, kteří vytvořili atmosféru, za kterou by se nemuselo stydět nejedno mužstvo v o několik tříd vyšších soutěžích. Nechyběly bubny, choreo……

   Přesná trefa Tomáše Růžičky

   

  Čechie Tuklaty B – Podlipan Kšely 0:2 (0:0)

   

  Sestava: Procházka Vl. – Procházka Vr. (68. Košťál) – Dvořák – Jordán- Bouda – Matthey – Lysý (79. Lauber D.) – Hlavatý - Mazur (56. Lauber L.) – Kronus - Kuneš

   

  V rozmezí dvou nedělí nás čekal již třetí zápas, což se podepsalo na fyzičce ostřílenějších borců, než je naše Juniorka. Např. Jablonecký kouč si stěžoval, že má jeho tým již druhý zápas v jednom týdnu a jeho svěřenci na to nejsou zvyklí.

  Naše béčko nastupovalo opět v obměněné sestavě a hned bez několika opor. Chyběl zraněný Honza Lachman, Vojta Lachman nebo nemocný Tomáš Růžička. Oproti tomu se v sestavě objevilo hned několik tuklatských legend. V bráně stál výborně chytající Vláďa Procházka a obranu dirigoval Vráťa Procházka.

   

  Proti Kšelům se dal očekávat těžký zápas. Konečně do té doby čtvrté místo v jarní tabulce o určitých kvalitách svědčí. V prvním poločase se nedostalo ani jedno z mužstev do vyložené šance a byla to spíš taková přetlačovaná ve středu hřiště. Nám bohužel chyběl nápad v útočné fázi a lepší spolupráce se zálohou. Proto ani z naší strany nedošlo k vážnému ohrožení soupeřovi svatyně.

   

  Do druhého poločasu nastoupila juniorka poněkud ospale. I díky nedůrazu proto inkasovala hned ve 47. minutě. V tu chvíli se naše hra definitivně rozložila. Až na ojedinělé průlety Vráti Procházky soupeřovu obranu nikdo neprovětral. Byl to naopak soupeř, který z hraniční offsidové situace navýšil svůj náskok a uzavřel skóre utkání (nutno podotknout, že zaslouženě) na 0:2. Z naší strany to byl asi nejhorší jarní výkon. Věřím ale, že fanoušky nezklameme a v příštím zápase se nám podaří utrhnout body na horké půdě v Kořenicích.

   

  Páca

  Číst více
 • 13. Květen 2019

  Čechie Tuklaty - Kouřim  5:5

  branky: 3x Matthey Eva, Daněk Lukáš, Pokorný Ondra

  Sestava: Fanfule Matouš - Holčák Vašek - Matthey Eva - Vavrek Jenda - Vavrek Lukáš - Pokorný Ondra - Šindelář Lukáš - Šebek Eda - Šebek Jindra - Daněk Lukáš - Ducháč Šíma

   

  Tady musím chválit, po dlouhé době se mi zápas mladších žáků líbil a troufnu si tvrdit, že se musel líbit všem přítomným. Škoda, že jsme nevyhráli, vedli jsme už 3:0, ale to k tomuhle patří a soupeři se podařilo vyrovnat v poslední minutě z rohového kopu. Škoda, ale přesto mám dobrý pocity. Musíme zase pochválit ty nejmladší, Šindelku, Ondro Pokorného, který vstřelil první gól v kategorii mladších žáků a Lukáše Daňka, který patří vždycky k tahounům. V zápase se také blýskla hattrickem Evička Matthey.

  Takhle bych si představoval zápas mladších žáků, hodně branek, pěkná podíváná a férová hra obou týmů...

   

  Roman Nešpor

  Číst více
 • 13. Květen 2019

  Mladší přípravka turnaj v Nehvizdech

  Sestava: Ondra Pokorný, Luky Šindelář, Benja Ackah, Patrik Tomek, Domča Borovský, Táďa Procházka, Patrik Holas

   

  Do turnaje nám chyběli bráchové Luky a Máťa Voženílci a Tonda Vébr, tak si zkusil turnaje v elitní skupině Patrikové, Tomek a Holas.

  Bohužel se nám turnaj vůbec nepovedl, nehráli jsme dobře, ani jednotlivě ani týmově, nebyl dobrý pohyb, chyběla nám chuť se porvat o lepší výsledky. My se snažíme učit, že se vyhrávat pořád nemůže, na podzim jsme vyhrávali, nyní taháme většinou za kratší konec, ale i přes vyspělejší soupeře, fotbalově, si troufnu tvrdit, že můžeme odehrát 2-3 zápasy daleko lépe. Jak se říká, každý den není posvícení a my budeme dál pracovat, makat, trénovat a snažit se každým tréninkem zlepšovat. Důležité je, že náš fotbal baví a my tu chuť musíme přenést i do turnajů, musíme si uvědomit, že mezi tréninkem a turnajem zatím není žádný rozdíl… Není čeho se bát.

  Číst více
 • 7. Květen 2019

  Čechie Tuklaty B – Sparta Lošany 7:6p (2:4)

   

  Sestava: Lachman J. – Stejskal – Lysý (44. Zradička) – Jordán – Dvořák - Růžička (61. Hlávka M.) – Hlavatý – Kuneš – Pytloun (51. Matthey D.) – Lachman V. - Vondráček   

   

  Tentokrát se nám postavil soupeř z Lošan, který ukázal svou sílu dopředu a oproti podzimní části byl o mnoho silnější. V gólové přestřelce měl soupeř takřka celý zápas navrch, zejména po našich minelách v obraně.

  Je pravda, že útočná taktika byla v tomto případě chybou, ale o to atraktivnější utkání alespoň pro diváky nabídla.

  Juniorka dotahovala celý zápas jedno až dvougólovou ztrátu. Definitivu penalt vystřelil až těsně před závěrem Jirka Vondráček, když srovnal na konečných 6:6 v závěru utkání.

  Za zmínku pak ještě stojí hattrick kapitána Vojty Lachmana a celkem tři penalty v průběhu zápasu, z nichž jedna byla nařízena po faulu na našeho hráče a dvě naopak proti nám. Jednu z penalt bravurně zlikvidoval náš vratár Honza Lachman.

  V penaltové loterii jsme měli více štěstí, a tak béčko přeci jen utrhlo druhý bod na svojí stranu (na PK 6:5). I tak beru vítězství na penalty jako bodovou ztrátu.

   

   

  Sokol Cerhenice B – Čechie Tuklaty B 2:1p (1:1)

   

  Sestava: Lachman J. – Kuneš – Procházka Vl. (65. Lauber D.) – Bouda – Dvořák - Růžička  – Hlavatý – Pytloun (60. Lauber L.) – Mazur - Matthey D. – Lachman V.

   

  V dalším utkání přijela Juniorka bojovat o body na půdu soupeře z Cerhenic. Musím předeslat, že společně s Polepy jedno z nejférovějších utkání a mužstev.

  Do brzkého vedení nás dostal Tomáš Růžička díky proměněné penaltě hned v úvodu utkání. Zejména první půlka se ale nesla spíš v duchu přetlačování. Soupeř však přeci jen dovedl ještě v průběhu prvního poločasu srovnat a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

  V druhé půli se naše hra dramaticky zhoršila a soupeř nás začal tlačit. Jen dílem štěstí a neproměněných tutovek vydržel nerozhodný stav až do konce utkání. V penaltovém rozstřelu byl úspěšnější domácí tým z Cerhenic.

  Každopádně bych chtěl poděkovat klukům za oddřený zápas a pokud jsme v minulém utkání bod ztratili, proti Cerhenicím byl bod za remízu úspěchem.

   

  Již tuto středu nás doma čeká těžký soupeř z Chotutic a následovat bude nědělní domácí zápas proti Kšelům. Přijďte nás podpořit.

   

  Páca

  Číst více


Vítejte webu Čechie Tuklaty!

Jak jsme již avizovali na našem facebookovém profilu, rozhodli jsme se pro Vás vytvořit nové stránky. Budeme zde věnovat více prostoru naší mládeži, rozřadili jsme všechny týmy pro lepší přehlednost a veškeré informace o konkrétních kategorií naleznete na jednom místě.Věříme, že se Vám nový web bude líbit.

Spolupráce s www.fotbalunas.cz 
Nově spolupracujeme se serverem fotbalunas.cz, na kterém se objevují výsledky kol naší soutěže vč. jednotlivých pohledů na zápasy očima trenérů a vedoucích. Naše skupina zde: Okresní přebor


TRÉNINKY 2018

 

 

Tým
Den
Čas
Místo

A tým
B tým

Úterý, Čtvrtek  18:30 - 20:00 Tuklaty

Ženy

Pondělí, Středa 18:30 - 20:00  Tuklaty

St.+Ml. žáci 

Úterý, Čtvrtek  17:00 - 18:30 Tuklaty

Starší přípravka

Úterý, Čtvrtek  17:00 - 18:15 Tuklaty

Mladší přípravka 

Úterý, Čtvrtek, Pátek (individuální)  17:00 - 18:15 Tuklaty

Mini přípravka 

Pondělí,Středa 17:00 - 18:15 Tuklaty

Školička

 Úterý  17:00 - 18:00  

Kde nás najdete

Mapa Čechie Tuklaty