HOSTÉ

MINERVA FF

2 : 4

Vítejte na novém webu Čechie Tuklaty!

Jak jsme již avizovali na našem facebookovém profilu, rozhodli jsme se pro Vás vytvořit nové stránky. Budeme zde věnovat více prostoru naší mládeži, rozřadili jsme všechny týmy pro lepší přehlednost a veškeré informace o konkrétních kategorií naleznete na jednom místě.Věříme, že se Vám nový web bude líbit.

Nově spolupracujeme se serverem fotbalunas.cz, na kterém se objevují výsledky kol naší soutěže vč. jednotlivých pohledů na zápasy očima trenérů a vedoucích. Naše skupina zde: III.třída sk B

Branky: 2x Vondráček, Blaščok

Sestava: Pazdera – Bazal ( 65. Bárta ) – Werbynský – Procházka D. – Jambor P. – Blaščok (90. Pacosvký ) – Halgaš – Martinec – Goll – Vondráček – Jambor D. ( 80. Kassa )

Do posledního utkání podzimu jsme opět nenastoupili v kompletní sestavě, ale absencí už nebylo tolik. Čekalo nás velmi těžké utkání, nechtěli jsme doma ztratit body a hlavně jsme chtěli přehoupnout bodový zisk přes 20 bodů a mít co nejvíce nahráno před jarní částí. Zachráněný ještě nejsme, ale rozehrané to máme víc než dobře.

Samotné utkání bylo celkem vyrovnané, šance byly k vidění na obou stranách, o několik málo více příležitostí bylo k vidění na naší straně. Velmi dobře si poradil s jednou takovou Vondráček, který zakončil samostatný průnik chladnokrevně. Jeho forma na konci podzimu gradovala a v tomto utkání to byl náš nejlepší hráč.  Utkání nemělo špatnou úroveň, i když se hrálo v chladném počasí, terén už také nebyl ideální. Nám se podařilo v druhém poločasu odskočit díky druhému gólu Vondráčka, náš útočník měl ještě šance na hattrick, ale bohužel.... Hosté pak 10 minut před koncem snížili šťastnou, ale pěknou střelou z dálky. My jsme na to dokázali reagovat, nejprve běžel sám na brankáře Blaščok, hostující brankář vytáhl parádní zákrok,ale o několik okamžiků pozdějí se už Blaščok z blízka prosadil a ukončil tak drama, 3:1!

Já bych chtěl poděkovat za výkon v tomto utkání a celkově za celý podzim! Teď si chvíli od fotbalu odpočineme a pak začneme makat, abychom jaro odehráli co nejlépe. Změny v kádru by neměly být zásadní, osobně bych rád do týmu přivedl 3 hráče, vesměs to jsou kluci, kteři by věděli do čeho jdou a neměl bych pochyby, že by nezapadli do party. Hlavně nás trápí křídelní pozice.

Hráč utkání: Vondráček

Číst více
  • 12. Listopad 2017

Krakovany – Čechie Tuklaty 3:1 (1:0)

Sestava: Pazdera – Bárta – Werbynský – Procházka D. – Bazal – Vébr – Halgaš – Martinec – Pytloun (46. Zradička ) – Procházka M. (70. Procházka Vratislav )  - Vondráček

Nejvíc absencí hráčů základní sestavy, pouze dva lidi na střídání a těžký soupeř venku. K tomu někteří hráči přidali velmi špatný výkon zvlášť v prvním poločase a v podstatě nebylo co řešit. Jediné štěstí, že v prvním poločase zachytal velmi dobře Pazdera a domácí hráči nemířili přesněji. Hra naší obrany byla velmi špatná, krajní hráči nestíhali. My si musíme  uvědomit, na co máme a na co nemáme, objektivně a reálně a pokud nám v základní sestavě chybí Nešpor, Jambor P., Jambor D., Kotala, Blaščok případně Goll, tak budeme těžko konkurenceschopný. K tomu se přidali další absence, například Kassa. Na druhou stranu i přes celkový počet omluvenek nemáme problém nastoupit k utkání a to mě těší. V druhém poločasu se obraz moc nezměnil, domácí sice už neměli tolik jasných šancí, ale my jsme nestíhali, nehráli jsme dobře. Ojedinělý útok v druhé půlce dobře vyřešil Bazal, přihrával před rázdnou branku Vondráčkovi a ten měl lehkou úlohu. 2:1 a do konce utkání zbývalo 5 minut, domácí se začali strachovat a my jsme se tlačili dopředu. Minutu před koncem se sám před brankářem ocitnul Martinec, ale bohužel golmána nepřehodil, vyloženou šanci jsme tak neproměnili. O pár desítek vteřin měl stejný hráč velmi dobrou střeleckoou pozici z velkého vápna,ale minul branku. Bylo by to nespravidlivé k domácím, ale nakonec jsme reálně sahali po remíze.  V nastavení pak domácí ještě navýšili po rychlém útoku na 3:1. Nějaké měřítko v dnešním utkání snesl hlavně brankáře Pazdera, který nás podržel a bojující Vondráček. Ve druhém poločasu se pak zvedl Martinec s Vébrem.

My potřebujeme poslední zápas podzimu vyhrát, abychom si nepokazili slibný začátek sezóny a v zimě se pokusíme posílit tým a hlavně realizační tým, protože s tím máme momentálně největší problémy. I proto musíme považovat bodový zisk za úspěch, půjdeme odhodlaní do posledního utkání ještě zisk o tři body navýšit!

Hráč utkání: Pazdera

Roman Nešpor

Číst více
  • 7. Listopad 2017

Čechie Tuklaty – Velim 2:3 (1:2)

Branky: Procházka D. , Procházka M.

Do předposledního utkání domácího utkání se silnou Velimí jsme měli opět problém se základní sestavou , nakonec nám chyběl kapitán Halgaš, Jambor Petr i David, Goll, Vébr... Nešpor nehrál úplně zdravotně fit.

Celé utkání jsme tahali za kratší konec, i když byl soupeř hratelný, nám se nepodařilo pohlídat standartní situace. První branka padla po standartní situaci, kdy jsme nepohlídali odražený míč a hostující hráč se krásně trefil do šibenice, to byl moc pěkný gól. Druhou branku jsme obdrželi z rohu, kdy na přední tyči zaspal Nešpor a hostující hráč zvýšil hlavou na 2:0. Pak jsme se otrkali a začali jsme se prosazovat dopředu. Krásnou ránou snížil David Procházka. Do kabin se tak šlo za stavu 1:2. Věděli jsme, že naše šance přijde a chtěli jsme dobře bránit a čekat na příležitost. Bohužel jsme ztráceli dost míčů, možná i únavě, díky dobrému pohybu hostujícího týmu. Rozhodující okamžik přišel opět ze standartky, krásný míč centorvaný do malého vápna a naše obrana v čela s brankářem opět bezradná. 1:3 . Nutno podotknout, že Velim měla tyhle situace zatím nejnebezpečnější z týmů, proti kterým jsme hráli. Několik minut poté jsme měli velikou šanci, kdy jsme nastřelili pouze tyčku. To mohl být důležitý okamžik. Na 2:3 jsme korigovali těsně před koncem a doma jsme tak ztratili další body. Velim vyhrála zaslouženě, ale při troše štěstí a méně početné marodce jsme mohli sahat po bodech.
    Uvidíme, v jaké sestavé odehrajeme další utkání. My budeme pokračovat v naší práci a pokusíme se urvat ze dvou posledních utkáních maximum bodů. V zimě nás pak čeká hodně práce, čekáme náročné jaro. Já pevně věřím, že se nám podaří kádr vhodně doplnit. Těší mě zájem velkého počtu lidí, v neděli tak mohla odehrát přátelské utkání naše „juniorka“ ve Škvorci.

Nejlepší hráč utkání: David Procházka

Číst více

Škvorec - Čechie Tuklaty B  4:6

Sestava: (B) Lachman J. - (O) Pacovský – (O) Werbynský – (O) Pytloun – (O) Szmolyak – (Z) Bazal - (Z) Borovský – (Z) Lauber L. – (Z) Lachman V. (K) – (Z) Kuneš – (Z) Hönigsfeld – (Z) Zradička – (U) Blaščok – (U) Procházka M.

Závěr podzimu zakončil B tým přátelským utkáním se Škvorcem B, pravděpodobně namíchaným s omladinou ze staré gardy. Bohužel v den zápasu odřeklo vedoucímu B mužstva, zejména ze zdravotních důvodů hned několik hráčů základu. S tím však musíme do budoucna počítat, už nejsme nejmladší. Narychlo tak musel kapitán Vojta Lachman s vedoucím mužstva sáhnout do rezervy „béčka“, do A mužstva. Fyzická připravenost a tedy i převaha našeho mužstva byla na všech postech zřejmá. Pod taktovkou lodivoda Vojty Lachmana se hrnul na branku soupeře jeden útok za druhým. I proto šla juniorka do brzkého vedení. To když Blaščok prokličkoval co šlo, chladnokrevně zakončil a poslal tak Tuklaty do vedení 1:0. Soupeř se ale nenechal zahanbit a brzy srovnal na 1:1, když krásnou střelou pod víko překvapil jinak výborně chytajícího Honzu Lachmana. Bohužel, krátce po své premiéře se zranil do té doby výborně hrající Petr Hönigsfeld. Jako kvalitní náhrada ihned naskočil štírek Lukáš Lauber. Definitivní zlom přišel dvěma slepenými góly Michala „Plešky“ Procházky. Soupeř ještě zatnul drápek, když pasem přes celou šíři hřiště nasadil „housle“ Pacovskému, našel nabíhajícího útočníka a ten neměl problém zakončit do odkryté klece. Z pohledu domácích 2:3. Do kabin, na klobásu a na pivo se šlo za stavu 2:4 pro Čechii, když ještě do poločasu vstřelil krásnou branku na poslední chvíli probudivší se Zradička. Druhý poločas se odehrál v klidném tempu, Čechie až na posledních 5 minut, kdy Honza Lachman zlikvidoval hned několik ložených šancí soupeře, kontrolovala vývoj. Za zmínku proto stojí ještě završení hattricku, kterým šokoval nejen soupeře Michal Procházka a druhý gól Lukáše Blaščoka. Výborný výkon podal v záloze všudypřítomný a takřka bezchybný Tomáš Kuneš s kapitánem Vojtou Lachmanem, kteří neúnavně zásobovali útok gólovou potravou. Výborný výkon odvedl i na levém beku hrající Jura Szmolyak a před ním neúnavný běžec Peter Borovský. Samozřejmě nemohu opominout všechny čtyři opory z áčka, pro které to byl spíš takový nedělní výklus po sobotním zápase. Konečný výsledek 6:4 pro Čechii odpovídal přátelské atmosféře utkání, které se hrálo bez karet a čistě. Kapitán „Juniorky“ Vojta Lachman měl po právu důvod ke spokojenosti, stejně tak jako několik diváků, kteří viděli celkem 10 branek. Jaro ukáže, zda má smysl přihlásit B tým. Každopádně hráčská základna na to je. Sice chybí hráči do obrany, resp. dirigent na stopera, ale několik adeptů už máme.