Nejbližší zápasy

DOMÁCÍ

Čtvrtek

HOSTÉ

SK Sparta Kolín "A"

22. Září 2022
17:00

Místo utkání: venku
DOMÁCÍ
HOSTÉ

SK Český Brod

Sobota 24. Září 2022 v 10:15 hod

DOMÁCÍ
HOSTÉ

Sobota 24. Září 2022 v 10:15 hod

FK Brandýs - Boleslav B

Místo utkání: doma
DOMÁCÍ
HOSTÉ

Sobota 24. Září 2022 v 16:30 hod

FK Chotusice 1932

Místo utkání: doma
DOMÁCÍ
HOSTÉ

AFK Pečky "B"

Neděle 25. Září 2022 v 16:30 hod

Místo utkání: venku
DOMÁCÍ
HOSTÉ

Středa 28. Září 2022 v 10:15 hod

Sokol Škvorec

Místo utkání: doma

Odehrané zápasy

DOMÁCÍ

20. Září 2022

HOSTÉ

28 : 3

AFK Pečky "B"

DOMÁCÍ

19. Září 2022

HOSTÉ

19 : 8

SK Sparta Kolín

DOMÁCÍ

18. Září 2022

HOSTÉ

TJ Kouřim 2015

6 : 24

DOMÁCÍ

18. Září 2022

HOSTÉ

6 : 2

TJ Tismice

DOMÁCÍ

18. Září 2022

HOSTÉ

TJ Kouřim 2015

6 : 24

DOMÁCÍ

18. Září 2022

HOSTÉ

TJ Sokol Dobré Pole

4 : 0

Novinky

 • 21. Září 2022

  Starší žáci ve 3. kole vyrazili do Dobrého Pole, kde chtěli dosáhnout na první vítězství v této sezóně..

   

  TJ Sokol Dobré Pole 4:0 Čechie Tuklaty

  Střelci za Tuklaty: -

   

  Po dvou herně vydařených utkáních jsme vyrazili do Dobrého Pole, kde jsme na předešlé výkony chtěli navázat a k tomu přidat i nadstavbu v podobě zisku 3 bodů. Do zápasu jsme nemohli počítat s Evou Matthey a Davidem Petříkem. Z mladších žáků nám vypomohli Luky Šindelář, Táďa Procházka a Maty Bajtler.

  Do prvního poločasu jsme vstoupili aktivně, dobře jsme soupeře napadali a dostupovali. Navíc se nám dařilo i kombinovat, ale vypracované šance jsme nedokázali proměnit – ani jednu. Na druhé straně soupeř využil prakticky vše co měl a do kabin se šlo s výsledkem 3:0 pro domácí. Pro náš tým dost kruté..

  I přes to, že jsme prohrávali o 3 góly, tak o přestávce nebylo moc co vytknout – až na pár drobností a neproměňování šancí jsme šli do druhé poloviny s cílem pokračovat v nastoleném trendu z prvního poločasu a dál hrát aktivně.

  V druhém poločase jsme na soupeře vletěli, pokud mě pamět neklame tak snad prvních 10 minut jsme soupeře téměř nepustili na naší polovinu a tvořili si další šance.. které jsme opět nevyužívali. Domácí z ojedinělé návštěvy naší poloviny vytěžili ještě 4. gól po rohovém kopu. I přes výsledek 4:0 to na hřišti vypadalo pořád stejně – aktivní Čechie chtěla stále s výsledkem něco udělat, do každého souboje jsme šli naplno a tvořili si další šance. Ani jednu gólovou příležitost se nám bohužel nepodařilo proměnit..

  Takže z Dobrého Pole odjíždíme se smíšenými pocity. Na jedné straně jsme opticky lepší než soupeř, vypracujeme si více příležitostí, ale neproměníme nic a naopak soupeř potrestá prakticky vše. Celý tým jsem i přes prohru pochválil – po takovém výkonu to i přes ten „hrozivý“ výsledek nešlo jinak. Rád klukům vždy připomínám, že jako trenér radši prohraju po dobrém výkonu, než vyhraju po špatném, což se stalo. Nicméně nevyužité šance nejsou ojedinělá záležitost jednoho zápasu. Už v prvním zápase v Kostelci n.Č.l. jsme některé šance nevyužili. Doma s Týncem to byl doslova festival zahozených šancí a samostatných nájezdů – tam pokud by to skončilo 10:3 asi by se nikdo nedivil – konečný výsledek byl 2:2. Tak nějak jsem doufal, že to byla jen smůla a v Dobrém Poli se to otočí, což se nestalo. Po zápase se mě jeden trenérský kolega zeptal jak jsme hráli – hráli jsme dobře, držení míče 70 ku 30, na šance tak 10:5, takže paráda, napsal jsem mu.. a co výsledek? 0:4. V následujících týdnech se zaměříme na zakončování pod nátlakem protihráče a ideálně ve fyzickém „vyčerpání“, protože v klidu to na tréninku všichni uklidíme k tyči, ale v zápase zádýchaní se soupeřem na zádech ne.. Teď nás o víkendu čeká volno a na začátku října vyrážíme opět ven – čekají nás Tři Dvory a my věříme, že budou i tři body. 

   

  Michal Pytloun

  Číst více
 • 20. Září 2022

   

  U19 – dorost (10.9. sobota - 10:15) – VÝHRA

  Čechie Tuklaty                 5:1          TJ Kouřim

  Branky za Tuklaty: 2x Chmel, Špaček, Trapek, Zábranský

  I druhý zápas náš dorost zvládnul za 3 body. Soupeře Čechie od začátku nepouštěla do hry, postupně navyšovala skóre, měla dobré držení míče, ale.. bohužel  jako by naši borci kopírovali nasazení hostů, kteří neběhali a Čechie se tomu přizpůsobila, hrál se fotbal v chůzi. Výsledek samozřejmě skvělý, ale hra rozhodně skvělá nebyla. Kluci vědí a na nedostatcích zapracují na trénincích.

   

  U15 – starší žáci (14.9. středa – 17:30) – REMÍZA

  Čechie Tuklaty                 2:2          FK Týnec nad Labem

  Branky za Tuklaty: Ducháč Š., Procházka T.

  Starší žáci si na 3 body ještě budou muset počkat, ačkoliv za předvedený výkon by si je zasloužili. Velká převaha, spoustu šancí na naší straně, ale fotbal se hraje na góly, takže výsledek 2:2 za který hosté mohou být velmi rádi. Koncovka nás bohužel trápí již od prvního zápasu a celkový dojem ze zápasu to pak dost sráží. Na druhou stranu je to jeden z mála nedostatků, na kterém zapracujeme a v průběhu sezony doufejme přijde zlepšení.

   

  U13 – mladší žáci (11.9. neděle – 13:30) – REMÍZA

  FK Říčany                            3:3          Čechie Tuklaty

  Branky za Tuklaty: 2x Pígl J., Šumera


  Těžkého soupeře z Říčan jsme nezdolali. Bohužel na kvalitního soupeře oslabený tým mladších žáků nestačil. Vedli jsme o 2 góly, ale v druhém poločase domácí dotáhli. Šance byli na obou stranách, hra se přelévala ze strany na stranu.. takto vyrovnané utkání bychom si přáli v každém zápase. „ Hra byla vyrovnaná, dnes mohli vyhrát oba týmy.“ – zhodnotil detailně utkání asistent trenéra Ladislav Procházka.

   

  U11 – starší přípravka (13.9. úterý 15:00)

  PLANEO CUP – POHÁR MLÁDEŽE FAČR skupina T

  Starší přípravka se účastnila Planeo Cupu. Svou skupinu vyhráli s plným počtem bodů a postoupili zaslouženě do dalšího kola. Ve skupině měli SK Český Brod, Slavii Radonice, Čechii Uhříněves a Čechii Dubeč.

   

  U9 – mladší přípravka

  Tento týden kategorie neodehrála žádné utkání

  Číst více
 • 8. Září 2022

   

  U19 – dorost (4.9. neděle - 10:15)

  FK Červené Pečky           1:2          Čechie Tuklaty

  Branky za Tuklaty: Jura, Špaček

  Dorost zvládnul vstup do sezóny skvělým obratem v závěru utkání. Pod vedením hrajícího trenéra Zábranského se trefily „házenkáři“ Matyáš Jura a Jaroslav Špaček. Hra v prvním poločase trochu drhla, asi ještě dozvuky ze zápasu dospělých z Třebovle.. ale v 2. poločase Čechie zápas dotáhla do zdárného konce.

   

  U15 – starší žáci (3.9. sobota – 13:30)

  SK Kostelec n.Č.l.            4:3          Čechie Tuklaty

  Branky za Tuklaty: 2x Šindelář L., Petřík

  Starší žáci se potýkají ihned od začátku soutěže s nedostatkem materiálu – ze zápasu omluveni Richter, Drbohlav a Eva Matthey doplňovala ženy, které hrály souběžně. Na celý podzim vypadnul Jenda Vavrek kvůli zlomenině kterou si přivodil v jarní části. Mladší žáci měli zápas odložený, takže jsme toho rovnou využili a vzali s sebou hned 4 hráče. Už tradičně Voženílek L., Šindelář L., Vébr A. a Procházka T. nám velmi pomohli  - nutno podotknout, že bez nich bychom utkání těžko odehráli – starších žáků bylo 7 na systém ve kterém se hraje 7+1. I přes absence byla znát kvalita v naší hře, v 1. poločase jsme byli lepším týmem a zaslouženě vedli 1:0. 2. poločas začal v podobném duchu a zvýšili jsme vedení na 2:0. Kostelec se pak dostal do hry díky penaltě a postupně se dostával do hry, my naopak příležitosti nevyužívaly a skončilo to 4:3 pro domácí. Normálně se k takovým věcem nevyjadřuji, navíc u mládeže, ale opravdu bych ocenil pokud by na starší žáky jezdili delegovaní rozhodčí – na domácí zápasy je opravdu těžké shánět pomezního + hlavního rozhodčího a když jedeme ven, píšťalku si vezme kde kdo a má tendence „svému“ týmu neubližovat, v tomhle případě jsem po zápase neměl dobrou náladu.

   

  U13 – mladší žáci (6.9. úterý – 17:00)

  SK Podlipan Přišimasy    1:14       Čechie Tuklaty

  Branky za Tuklaty: 5x Šumera, 5x Šindelář L., 3x Hájek, 1x Pígl J.

  Mladší žáci se rovněž jako starší žáci trápí s marodkou a omluvenkami, ale na rozdíl od starších ještě mají kam sáhnout. Na zápas onemocněl Voženílek L., Vébr A., a  Bajtler M., celý podzim bude pravděpodobně chybět Pokorný O.  Naštěstí vypomohla starší přípravka a do prvního zápasu nastoupili kluci z Úval – Marek Šumera a Tonda Hájek. Debut obou opravdu povedený, první jmenovaný 5 gólů a Tonda nechtěl zůstat příliš pozadu – 3 góly. Celkový výsledek vykresluje dominanci Čechie, gólů mohlo být ještě víc. Doufáme že se na víkend vyprázdní marodka, teď kluky čeká o něco větší oříšek – FK Říčany.

   

  U11 – starší přípravka (2.9. pátek - 17:00 + 7.9. středa - 17:00)

  SK Český Brod „A“          7:10       Čechie Tuklaty

  Branky za Tuklaty: neuvedeno v zápise

  Čechie Tuklaty                 10:8       SK Český Brod „B“

  Branky za Tuklaty: 6x Pígl O., 2x Pígl J., Vébr J., Průžek

  Starší přípravka vstoupila do sezóny dvojzápasem s Českým Brodem a oba zápasy naši kluci v Okresním přeboru zvládli a ukazují, že jsou v soutěži právem. Silný ročník 2012 doplněn o kluky 2013 je slibnou nadějí do budoucna. Příští rok nás pravděpodobně budou čekat příjemné starosti ohledně přihlašování týmů do jednotlivých soutěží. Jen tak dál.

   

  U9 – mladší přípravka (5.9. pondělí – 17:00)

  SK Český Brod „C“          3:35       Čechie Tuklaty

   

  Branky za Tuklaty: neuvedeno v zápise

  Mladší přípravka rovněž zahájila sezónu v Českém Brodě. Další silné ročníky – 2014 + 2015 ukazují svojí šikovnost hned od začátku a těšíme se na spousty dalších gólů a kliček, hlavně ať to kluky baví. Český Brod „C“ má tým složený pouze z ročníku 2015, takže oťukávací první ročník v soutěžních zápasech a tomu odpovídá i skóre. Kluci z Čechie si zkusili i hru ve 4 proti 5, aby bylo víc prostoru na hraní a do hry se dostal i soupeř.  Držíme palce v dalších zápasech, hlavně ať je radost ze hry!

  Michal Pytloun

  Číst více
 • 28. Srpen 2022

   

  Číst více

 

Vítejte webu Čechie Tuklaty!

Jak jsme již avizovali na našem facebookovém profilu, rozhodli jsme se pro Vás vytvořit nové stránky. Budeme zde věnovat více prostoru naší mládeži, rozřadili jsme všechny týmy pro lepší přehlednost a veškeré informace o konkrétních kategorií naleznete na jednom místě.Věříme, že se Vám nový web bude líbit.

Spolupráce s www.fotbalunas.cz 
Nově spolupracujeme se serverem fotbalunas.cz, na kterém se objevují výsledky kol naší soutěže vč. jednotlivých pohledů na zápasy očima trenérů a vedoucích. Naše skupina zde: Okresní přebor


TRÉNINKY 2022

 

 

Tým
Den
Čas
Místo

A tým

Úterý, Čtvrtek  18:30 - 20:00 Tuklaty

Ženy

Pondělí, Středa 18:30 - 20:00 Tuklaty

Dorost

Pondělí, Středa 18:30 - 20:00 Tuklaty

Starší žáci

 Úterý, Čtvrtek 17:00 - 18:15 Tuklaty

Mladší žáci 

Úterý, Čtvrtek  17:00 - 18:15 Tuklaty

Starší přípravka

Pondělí, Středa  17:00 - 18:15 Tuklaty

Mladší přípravka 

Úterý, Čtvrtek 17:00 - 18:15 Tuklaty

Školička 

Úterý, Čtvrtek 17:00 - 18:00 Tuklaty

Kde nás najdete

Mapa Čechie Tuklaty