Nejbližší zápasy

DOMÁCÍ

HOSTÉ


Odehrané zápasy

DOMÁCÍ

15. Červen 2019

HOSTÉ

Tuchoraz

7 : 0

DOMÁCÍ

15. Červen 2019

HOSTÉ

Horní Krůty

10 : 1

DOMÁCÍ

9. Červen 2019

HOSTÉ

4 : 0

Ždánice

DOMÁCÍ

9. Červen 2019

HOSTÉ

6 : 2

Konárovice

DOMÁCÍ

8. Červen 2019

HOSTÉ

6 : 7

Bečváry

DOMÁCÍ

2. Červen 2019

HOSTÉ

Nučice

3 : 3

Novinky

 • 26. Červen 2019

  Hodnocení dnes už uplynulé sezóny není a ani nemůže být nijak pozitivní. Jediným plusem je, že se OP pro nás podařilo zachránit i do další sezóny. Dvanácté místo a uhraných 20 bodů je dle mého názoru logickým vyústěním a maximem pro současný kádr. Podepsalo se pod to více faktorů, velký počet zranění během sezóny klíčových hráčů (mj. např. Nešpor, Werbynský, D. Jambor, Blaščok, D. Procházka atd.). Jako hlavní důvod ovšem vidím mizernou docházku na tréninky, které vlastně u nás nyní na jaře prakticky neexistovaly!! Hráči by měli pochopit, že ani okres se bez trénování na nějaké solidní úrovni hrát nedá!! Na závěr bych chtěl poděkovat našemu vedení a správci areálu za nadstardantni podmínky, které si snad ani nezasloužíme. Věřím, že se do příští sezóny sebereme a budeme hrát důstojnou roli.

   

  Jirka Halgaš, trenér

  Číst více
 • 10. Červen 2019

   

  Čechie Tuklaty B – TJ Ždánice (4:0)

   

  Sestava: Lachman J. (B) – Kuneš – Lysý – Dvořák – Lysý – Růžička – Hlavatý - Bouda (73. Pacovský) – Mazur (58. Lauber D.) – Regner (28. Matthey) – Zradička (46. Stejskal)

   

  Nejlepší hráč: Lachman J.

   

  Protože to byl poslední domácí zápas, chtěl bych nejprve poděkovat našim fanouškům za fantastickou podporu po celou sezónu. Jste pro nás opravdu důležití a i díky vám nás to baví a občas i vyhrajeme!

   

  Dále bych chtěl poděkovat Kamilovi Šebkovi a také Pepovi Pazderovi za celosezónní pomoc s máváním, Václavu Barešovi za vždy perfektně připravené hřiště a kabiny a v neposlední řadě pořadatelskou službu!!!

   

  Rychlým tempem se blížíme do finále jarní části soutěže a Juniorka ve svém posledním domácím zápase přivítala v nedělním odpoledni Ždánice.

   

  Soupeř nastoupil do utkání jen se sedmi hráči v poli, které v průběhu zápasu doplnili ještě dva borci. Naopak Juniorka nastoupila sice bez zraněných útočníků Vojty Lachmana a Lukáše Kronuse, zato v plné síle v záloze a defenzivě a hlavně v plném počtu, včetně plné lavičky.

   

  Jako první zaklepal na dveře Kristián Zradička, když v 6. minutě nekompromisně rozvlnil síť i ochozy – 1:0.

  Jen o okamžik později se trefil Kristián podruhé, když v záklonu trefil míč prazvláštním bodýlečkem a míči udělil takovou faleš, že by se za ní nestyděl ani kdejaký kulečníkový velmistr. Míč se pak obloukem vyhnul brankáři a dokutálel se až do branky – 2:0.

   

  Ještě do poločasu přidalo „béčko“ dvě branky. Nejprve když se trefil v minutě 14. neúnavný dříč Pavel Mazur a následně v minutě 32. Denis Matthey, který tak zaznamenal svůj první gól v Juniorce.

   

  Poločasový účet přinesl stav 4:0.

   

  O přestávce došlo ke střídání, což přineslo do hry, bohužel, statickou a do jisté míry nezáživnou hru. Dobíjení svatyně hostí se stalo spíš procházkou na korzu, a i když oslabení, podařilo se Ždánicím již neinkasovat. A to dokonce i poté, když hostující hráč obdržel za protesty červenou kartu a poslal tak svůj tým do skoro původního početního stavu.

   

  A tak bych snad shrnul, že utkání se strhlo v druhé půlce o hru na štronzo nebo závod o nejstatičtějšího hráče. Soupeř sice zalil svoje velké vápno betonem, ale i tak by měla Juniorka být schopná vstřelit alespoň dvě nebo tři další branky. To se nestalo. Bez útoku to prostě nejde. Ale i tak to jsou hezké tři body, ze kterých máme radost.

   

  Příští zápas byl přeložen a Juniorka odehraje svůj poslední mač sezony v sobotu v Horních Krutách již od 14h a popere se o 4 místo v jarní tabulce. Celkově si už nemůžeme ani pohoršit a ani polepšit, proto nám po letech po obnovené premiéře zůstane v úvodní sezoně 11. místo.

   

   

   

  Páca

  Číst více
 • 10. Červen 2019

  Poslední 2 víkendy jsme zavítali na turnaje do Dobřejovic a Liblic..

   

  Obou turnajů se zúčastnili všichni ze starší přípravky a na výsledcích to bylo znát.

  Sice oba turnaje poznamenalo výrazně teplé počasí, ale to i na všech našich soupeřích.

   

  Nechtěl bych se tolik zmiňovat o předvedené hře (protože byla prostě dobrá J) výsledky samozřejmě také a na obou turnajích jsme skončili na 1-2děleném místě.

   

  Včera jsme byli v Liblicích odměněni za celou jarní práci celkovým 2 místem a potleskem ze stran soupeřů a jejich trenérů, předváděli jsme jednoznačně nejlepší fotbal.. mám z toho velkou radost a zároveň jsem smutný, že nám končí ve starší přípravce Míra Richter, Eva Matthey, Šimon Rainiš, Honza Drbohlav – všichni samozřejmě patřili k tahounům! a v této kategorii končí, přesunují se do žáků..

   

  Věřím, že se bude starší přípravce i nadále dařit a k dobrým výsledkům jim pomůžou kluci, kteří tuto kategorii doplní z mladší přípravky.

   

  Ve starší přípravce budou pokračovat 2 tahouni Lukáš Daněk a Šimon Ducháč J¨- přeju jim ať se daří a jsou vzorem pro mladší kluky.

   

  Já se budu od podzimu věnovat trénování i nadále at. v mladších žácích, protože s dětmi v jednotlivých kategoriích postupuji..

   

  Užijte si pořádně rozlučku tento pátek 14.6. a já se na Vás budu těšit na kempu v srpnu. Užívejte všichni pomalu přicházející prázdniny :-)

   

  Růža

  Číst více
 • 10. Červen 2019

  Máme za sebou poslední turnaj v elitní skupině mladších přípravek, v Úvalech jsem nebyl, nicméně Míša mi vše referoval. Nicméně veškeré hodnocení je již bezpředmětné, za uši dostanou na rozlučce :-))))

   

  Jarní část jsme nakonec skončili na posledním místě, vyrovnané zápasy jsme dokázali hrát pouze s Úvaly a Odolenou Vodou, ostatní soupeři byli nad naše síly. Na druhou stranu, pořád to byla elitní skupina a po nedostatku tréninkových jednotek v zimních měsících jsme postupně ztrátu doháněli a my se musíme koukat hlavně samy na sebe, postupně se zlepšovat…  Všechny musím pochválit, v podstatě minimální počet omluven na tréninkách, na turnajích jsme bojovali a určitě se nemáme za co stydět…

  Tento týden se rozloučíme se sezónou fotbálkem proti rodičům a pak si dáme na chvíli pauzičku, načerpáme energii do dalších tréninků…

  Jsem hrozně rád, že to všechny baví, že se těší na tréninky, že se hlásí děti k nám trenérům, což je pro nás ta nejlepší zpětná vazba. Děkuju také rodičům za podporu. Veřejně takto děkuju za práci u přípravky Míšovi Pytlounovi!

  Číst více


Vítejte webu Čechie Tuklaty!

Jak jsme již avizovali na našem facebookovém profilu, rozhodli jsme se pro Vás vytvořit nové stránky. Budeme zde věnovat více prostoru naší mládeži, rozřadili jsme všechny týmy pro lepší přehlednost a veškeré informace o konkrétních kategorií naleznete na jednom místě.Věříme, že se Vám nový web bude líbit.

Spolupráce s www.fotbalunas.cz 
Nově spolupracujeme se serverem fotbalunas.cz, na kterém se objevují výsledky kol naší soutěže vč. jednotlivých pohledů na zápasy očima trenérů a vedoucích. Naše skupina zde: Okresní přebor


TRÉNINKY 2019

 

 

Tým
Den
Čas
Místo

A tým
B tým

Úterý, Čtvrtek  18:30 - 20:00 Tuklaty

Ženy

Pondělí, Středa 18:30 - 20:00  Tuklaty

St.+Ml. žáci 

Úterý, Čtvrtek  17:00 - 18:30 Tuklaty

Starší přípravka

Úterý, Čtvrtek, Pátek  17:00 - 18:15 Tuklaty

Mladší přípravka 

Úterý, Čtvrtek  17:00 - 18:15 Tuklaty

Mini přípravka 

Pondělí,Středa 17:00 - 18:15 Tuklaty

Školička

 Úterý  17:00 - 18:00  

Kde nás najdete

Mapa Čechie Tuklaty