10. kolo

Sokol Horní Kruty Čechie Tuklaty B 2:3p (2:2)

Sestava: Bazal (B) – Stejskal – Bouda – Lysý (83. Lachman Jar.) – Pacovský – (46. Mazur) – Růžička – Hlavatý – Halgaš – Kassa – Lachman – Procházka Vl. (68. Procházka M.)

Nejlepší hráč: Lachman J., Hlavatý, Bazal

Juniorka se po tragickém výkonu v Nučicích sešla v solidní sestavě, nicméně prohra z Nučic ještě byla v našich hlavách.

Začali jsme jako vždy útočně, a i proto šla Čechie do rychlého vedení, když Vojta v 2. minutě v pádu stačil nakopnout míč z dobrých 15 metrů přímo do vinglu.

Nebyla by to ale Juniorka, aby nechala diváky chladnými. V záloze propadl vysunutý Pacovský a soupeřova útočníka již nestihl doběhnout. Ten sám proti brankáři nezaváhal a již ve 4. minutě srovnal na 1:1.

Hra se přelévala nahoru a dolu a byla to znovu Juniorka, která strhla vedení na svojí stranu. V 7. minutě po křížném přízemním pasu proměnil nádhernou střelou Halgaš a šli jsme opět do vedení.

Běžela 10. minuta a opět nehlídaný soupeřův útočník zakončoval, když se k němu odrazil míč a mohl tak doklepnout takřka do prázdné brány.

Vypadalo to, že to budou hezké gólové dostihy. V podstatě ale desátou minutou skončil zápas, protože se již skóre nezměnilo. Šance byly na obou stranách, nicméně výborně chytající Bazi do svojí svatyně nic dalšího nepustil a nám se také nepodařilo zakončit.

O vítězi tak rozhodly penalty, ve kterých byla úspěšnější Juniorka a odvezla si z Horních Krut dva body.

Páca

11. kolo

Čechie Tuklaty B – SK Dolní Chvatliny 6:3 (4:1)

Sestava: Bazal (B) – Stejskal – Kuneš – Lysý (82. Lachman Jar.) – Lauber L. (86. Lauber D.) – Růžička – Hlavatý – Halgaš (77. Dvořák) – Procházka M. (79. Pacovský) – Lachman J. – Procházka Vl.

Nejlepší hráč: Halgaš

V posledním utkání podzimu nás čekal poněkud nečitelný soupeř z Dolních Chvatlin. Některé výsledky nám sice mohly napovědět, nicméně dobře víme, že když se soupeř sejde, není vyloženě slabého týmu.

Juniorka začala opět dobře. Svojí famózní střeleckou formu si na závěrečné kolo připravil Jirka Halgaš a již ve 3. minutě otevřel domácí účet 1:0 pro domácí. Musím se přiznat, že soupeř měl vcelku mladý tým, proto jsme věděli, že po fyzické stránce to bude těžký zápas.

Když v deváté minutě zvyšoval Vojta Lachman na 2:0, zdálo se, že by mohla Juniorka pomýšlet na tři body. Známe ale naše výkyvy. Zejména když do odkryté obrany udeřil v 21. minutě soupeř a snížil na 2:1.

Pro nás se naštěstí včas střelecky probudil i náš tradiční střelec Pavel Hlavatý, který si tak po pár zápasech půstu opět připsal zářez – 3:1.

Poločasové skóre pak výstavní střelou stanovil opět Hagi, když z voleje trefil pod „víko“ výstavní dělovkou – 4:1.

Po poločase jsme tentokrát nestřídali a nechali jsme sestavu.

Soupeř nás ještě jednou potrápil, když se prokličkoval v 57. minutě a opět snížil na 4:2.

Naštěstí měla Juniorka Jirku Halgaše, který drama nepřipustil. V 62. opět trefil zařízení, vrátil nám tříbrankové vedení a ještě si vystřelil hattrick.

Do konce zápasu zbývalo ještě něco přes 17. minut, když Lukáš Lauber krásně načechral míč na hlavu Vládi Procházky a ten takřka nikým neatakován vymetl pavučinku ve vinglu.

Chvatliny ještě provedli korekci skóre, když díky naší laxnosti opět neměli problém snížit na 6:3 a stanovily tak konečnou podobu výsledku zápasu.

Hodně byla znát i přítomnost naší stoperské dvojice Libora s Tomášem. I přes inkasované tři branky je to právě tahle stoperská dvojice, na které často závisí výkon celého týmu.

Za podzim bych chtěl poděkovat klukům za účast na zápasech, Vencovi Barešovi za příkladnou přípravu hřiště a všem účastníkům za hezkou rozlučku.

Fanouškům samozřejmě děkujeme za podporu, které si vážíme.

Po podzimu držíme utěšitelné 6. místo se ztrátou pouhých 3 bodů na třetí místo.

Páca

Číst více
  • 3. Listopad 2019

Čechie Tuklaty - Plaňany 6:0

branky: 5x Šindelář , 1x Kassa

Sestava: Pazdera - Jambor P. (76. Lachman ) - Nešpor ( 46. Vyhnal ) - Vébr - Patáčik - Kassa - Kotala (71. Matthey ) - Časta - Jambor D. - Mazur (46. Pytloun ) - Šindelář -

V 11.kole jsme doma přivítali Plaňany a jestli jsme se chtěli udržet v silném středu tabulky museli jsme bodovat. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a po delším čase ukázali, že fotbal hrát umí. První poločas jsme vyhráli 3:0 a to jsme ještě několik slibných útoků nedotáhli do konce, hlavně Jambor David zavářel hostujícím. Naše obrana pracovala až na drobné chybky dobře, hosté si nevypracovali téměř žádnou šanci, obránci veškeré střely dokázali zablokovat a tak náš brankář neměl skoro žádnou práci. Do druhé půlky jsme vstoupili opatrně, hosté měli více ze hry, ale stříleli pouze z dálky a s tím si Pepa Pazdera poradil. 4.. branka pak soupeře srazila a zápas se dohrával a my jsme dokázali vsítit dohromady 6 branek. Kolektivním výkonem a dodržením toho co jsme si řekli po zásluze bereme 3 body!! Kolektivní výkon podtrhl nevídanou kanonádou "děda Šindelář", který nasázel 5 branek!! O hráči tohoto kola by tak neměli být žádné pochyby!!! Branky:Šindelář 5x, Kassa. Hráči utkání - Šindelář

Číst více

Tuklaty - Liblice 3:1

Tak jsme dnes se staršími žáky ukončili podzimní sezónu. Liblicím jsme vrátili jedinou porážku podzimu a zvítězili 3:1. Tím také potvrdili první příčku se značným náskokem!

Dnes to byl náročný, bojovný ale férový zápas. První půlka byla vyrovnaná. V druhé jsme již soupeře nepustili do nějaké větší šance. Musím už proto, že jsme ukončili sezónu, všechny pochválit  Ne opravdu… Dnes hráli všichni do jednoho to, co se od nich očekávalo. Hlavně obrana se oproti minulému zápasu vrátila zpět do formy. Soupeř měl v týmu šikovné hráče, ale ty jsme díky nasazení a bojovnosti v podstatě vymazali z utkání. Všem tedy děkuji za pěkný fotbal. Doufám, že na jaře nepolevíme a navážeme opět na dobré výsledky.

Užijte si odpočinek. Hned jak budeme vědět, jak bude vypadat příprava v zimě dáme vědět.

Děkuji také rodičům za podporu a Kamilovi Šebkovi za práci s praporkem.

Méme radost

Trenéři Vláďa, Růža a Tomáš

Číst více
  • 21. Říjen 2019

Domácí turnaj U11
    Poslední turnaj na podzim jsme odehráli u nás v Tuklatech. Předešlé dva turnaje se nám vůbec nepovedly. Něco jsme si k tomu řekli, na tréninku i těsně před turnajem. Přiznám se, že jsem ani nečekal takový obrat ve výkonu. Doufám, že všichni do jednoho viděli, že pohyb a bojovnost nesmí chybět, v tom jsme zaostávali. Dnes tomu tak nebylo a přidali jsme krásné fotbalové akce a myšlenky.

Hned první utkání jsme si ukázali, že dokážeme hrát, že dokážeme hrát hezky, bojovat a běhat. S Brandýsem jsme hráli 1:1, ale troufnu si tvrdit, že jsme mohli klidně vyhrát, to ovšem není tak důležité jako hra kterou jsme předvedli, ta musela překvapit nejednoho rodiče.

Ostatní zápas byl téměř stejné, vyrovnané, měli jsme slabší chvilky, udělali jsme zbytečné chyby, ale to bylo i tím, že nám v brance chybí Lukáš Voženílek a střídají se hráči, i když oba dva zachytali velmi dobře.

My jsme tenhle turnaj potřebovali, ukázali jsme si, co umíme, na čem zapracovat a co je základním kamenem dobré hry.

Vidím hrozně moc práce před námi, hodně věcí ke zlepšování, ale také vidím obrovskou práci za námi a posun.

V jedné ze dvou nejlepších skupin na Praze východ jsme skončili šestí, tedy poslední, ale rozhodně se nemáme za co stydět. Všem bojovníkům za dnešní turnaj moc děkuji a všem do jednoho posílám mega pochvalu! Přeci jenom bych dneska vypíchnul dvě jména, Tondu Vébra a Šímu Ducháče. Prvního za pokroky, které dělá, druhého za příkladnou bojovnost pro tým!

Díky taky dalším, kteří přišli povzbudit, Tomášovi Šindelářovi za pomoc při pískání!

Díky,
    Nešpi

Číst více

Vítejte webu Čechie Tuklaty!

Jak jsme již avizovali na našem facebookovém profilu, rozhodli jsme se pro Vás vytvořit nové stránky. Budeme zde věnovat více prostoru naší mládeži, rozřadili jsme všechny týmy pro lepší přehlednost a veškeré informace o konkrétních kategorií naleznete na jednom místě.Věříme, že se Vám nový web bude líbit.

Nově spolupracujeme se serverem fotbalunas.cz, na kterém se objevují výsledky kol naší soutěže vč. jednotlivých pohledů na zápasy očima trenérů a vedoucích. Naše skupina zde: Okresní přebor