3 : 3

Novinky

• 16. Září 2019

U11 - starší přípravka

Druhý turnaj jsme odehráli v sobotu v Brandýse, celkově se nám úplně tolik nedařilo, herně to bylo jak na houpačce, i když kromě posledního zápasu jsem docela spokojený. Nutno podotknout, že doopravdy hrajeme s nejmladším týmem, nyní nám ještě chyběl Lukáš Daněk, ale jak píši, výkony individuální nebyly špatné a kluci makali. Asi nejlepší zápas jsme odehráli hned na úvod, kdy jsme sice prohráli o gól s Radonicemi, ale herně jsme byli vyrovnaným soupeřem, v první části bych řekl, že jsme byli lepší. Ostatní zápasy jsme vždy tahali za kratší konec provazu, ale pevně věřím, že další turnaj se to zase zlepší a my se budeme dál zlepšovat. Další turnaj nás čeká v sobotu v Hovorčovicích.
    Nešpi

Číst více

Tuklaty - Kouřim 2:1

Ahoj všem.

Jelikož jsem poměrně dost utahaný ze svého zápasu tak jen krátce z dnešního utkání našich šikovných:) starších žáků.

Byly to, alespoň pro mne, nervy až do konce. Utkání bylo vyrovnané a rozhodovali detaily. Myslím, že jsme měli přece jen o tři, čtyři malé šance navíc a nakonec zaslouženě i když s obrovským štěstím vyhráli 2:1. Za nás skóroval tradičně Pavel Pross a v poslední infarktové minutě pravačkou, tedy svou o malinko slabší nohou Mikuláš.

Celkově si myslím, že stejně tak i v předešlém utkání dohráváme do vítězného konce díky lepší kondici než má soupeř. Dnes se to opět potvrdilo. Díky všem za předvedený výkon. Herně to má rezervy a určitě máme co zlepšovat… , ale to vlastně vždy.

Potvrdily jsme vedení v tabulce a jako jediný tým máme plný počet bodů.

Tak myslím zatím pěkná sezóna

Díky za trenéry Tomáš Kuneš

Číst více

Tuklaty - Kouřim 1:4 (0:1)

Sestava:
    Pazdera - Pazdera - Patáčik - Nešpor ( 46. Zradička ) - Jansta - Jambor P. - Pytloun ( 75. Mazur ) - Vébr - Šindelář - Jambor D. - Kassa ( 80. Časta ) - Vondráček

Ve 4.kole jsme doma přivítali Kouřim. Od začátku     utkání byl soupeř jasně lepší ve všech herních činnostech. Nedokázali jsme dnes navázat na dobré výkony z prvních třech kol. Soupeř nás dobře napadal, nedovolil nám dostat se do hry a při naší ztrátě míče podnikal smrtící protiútoky, které jsme nabyli schopni zachytávat. Konečný výsledek zcela odpovídá průběhu utkání, možná mohlo být ještě hůř, ale některé tutovky hostí zlikvidoval Pazdera. Dnes nezbývá než pogratulovat soupeři a připravit se na příští venkovní utkání, kdy zajíždíme do Krakovan. Branka:D. Jambor.

Nejlepší hráč za Čechiii-Vébr, Jansta

Číst více

Čechie Tuklaty B – FK Libodřice B 2:1 (1:0)

Sestava: Bazal (B) – Kuneš – Stejskal – Lysý – Bouda (46. Matthey) – Růžička (82. Lauber L.) – Hlavatý – Zradička (88. Lauber D.) – Pytloun (75. Dvořák) – Lachman V. – Procházka Vl. (46. Pacovský)

Nejlepší hráč: Hlavatý, Kuneš

Tak si čtu report z loňského domácího zápasu proti Libodřicím a zároveň porovnávám sestavu. Loňská Juniorka byla sice jiná, ale ne zas o tolik. Z loňské sestavy se na place objevila šestice hráčů. Je zároveň vidět, že pokud se sejdeme v dobré sestavě, jsme kvalitním soupeřem i relativně silnějším týmům a také, že si hra pomalu sedá a nehoníme se bezhlavě po hřišti jako veverky.

Od úvodu zápasu měla Juniorka mírně navrch. Co je to však platné, když si brankář soupeře umí postavit zařízení. Tomáš Růžička v relativně krátkém sledu stačil v úvodu nastřelit nejprve břevno. O chvilku později si označkoval i tyčku. Soupeř oplácel rychlými protiútoky, zejména po pravém křídle, které však naštěstí pro nás končily nepřesnou nebo zbrklou přihrávkou nebo v bezpečné vzdálenosti od naší branky.

Na obstřelování soupeřovy branky se už asi nemohl dívat Fanda Bouda, který si ve vlastní obraně vypůjčil míč, předvedl průlet ála Vráťa Procházka ml., aby ve finále napřáhl a vyslal granát letící dobrých 20m. Granát skončil v síti soupeře a Juniorka šla v 35. minutě do vedení.

Na druhou půlku jsme věděli, že soupeř postaví dva kvalitní hráče z áčka, ale nechtěli jsme přijít o slibně rozehraný zápas.

Mě osobně mrzí, že svoje šance jsem neřešil fotbalově. Kluci sorry, snad příště. Naštěstí máme Vojtu Lachmana, který si udělal kličkovanou a zajistil tak krátce po začátku druhé půle béčku dvoubrankové vedení – 47. minuta 2:0.

I když měla i následně Juniorka několik šancí, žádnou jsem neproměnil. Do hry se vkradla nepřesnost a hlavně únava. Soupeř pomalu přebíral iniciativu a v 62. minutě udělal hostující Hrstka z našich hráčů pouhé kulisy, když obešel sám několik hráčů a zakončil – 2:1.

Už to vypadalo, že se soupeř nadechuje k finálnímu náporu. Nás však podržel několika vynikajícími zákroky David Bazal, velice obětavě zahráli i střídající hráči a dílem se o možnost srovnání připravil i sám soupeř nedisciplinovaností některých hráčů. Vypětím všech sil se nám podařilo vítězství ubránit a tak zůstaly tři body doma. Velký kus práce odvedl ve druhém poločase opět Pavel Hlavatý, ale i zbytek týmu, včetně všech střídajících. Včera jsem měl konečně pocit, že na place nechal každý opravdu vše.

Jsem si jist, že na jaře budou Libodřice jeden z nejtěžších soupeřů. O to víc si cením této výhry a zároveň musím vyzdvihnout opět férovou hru soupeře. Kéž by to tak bylo vždy a s každým soupeřem.....

Páca

Číst více

Vítejte webu Čechie Tuklaty!

Jak jsme již avizovali na našem facebookovém profilu, rozhodli jsme se pro Vás vytvořit nové stránky. Budeme zde věnovat více prostoru naší mládeži, rozřadili jsme všechny týmy pro lepší přehlednost a veškeré informace o konkrétních kategorií naleznete na jednom místě.Věříme, že se Vám nový web bude líbit.

Nově spolupracujeme se serverem fotbalunas.cz, na kterém se objevují výsledky kol naší soutěže vč. jednotlivých pohledů na zápasy očima trenérů a vedoucích. Naše skupina zde: Okresní přebor