ZáPASY | TABULKA - U19

ZOBRAZIT TABULKU Soutěže - U19 Dorost  - Okresní přebor
(Statistiky, Kluby, Obsazení rozhodčími a delegáty, Rozspis zápasů a výsledků, Aktuální informace)

NEJBLIŽŠÍ ZÁPAS

DOMÁCÍ

Neděle

HOSTÉ

U19 - dorost

26. Květen 2024 v 10:15 hod

TJ Tři Dvory - Konárovice

Místo utkání: doma

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPASY

DOMÁCÍ

Sobota

HOSTÉ

SK Bečváry - Ratboř

1. Červen 2024 v 10:15 hod

U19 - dorost

Místo utkání: Bude upřesněno

DOMÁCÍ

Neděle

HOSTÉ

U19 - dorost

9. Červen 2024 v 10:15 hod

Slavia Louňovice

Místo utkání: doma

DOMÁCÍ

Neděle

HOSTÉ

FC Velim B

16. Červen 2024 v 12:15 hod

U19 - dorost

Místo utkání: Bude upřesněno

ODEHRANÉ ZÁPASY

DOMÁCÍ

19. Květen 2024

HOSTÉ

TJ Kouřim

4 : 2

U19 - dorost

DOMÁCÍ

12. Květen 2024

HOSTÉ

Štítarský SK

5 : 4

U19 - dorost

DOMÁCÍ

8. Květen 2024

HOSTÉ

U19 - dorost

3 : 1

Viktorie Velký Osek B

DOMÁCÍ

5. Květen 2024

HOSTÉ

U19 - dorost

2 : 1

Sokol Dobré Pole

DOMÁCÍ

28. Duben 2024

HOSTÉ

U19 - dorost

2 : 4

Sokol Bělušice - Týnec n.L.

DOMÁCÍ

21. Duben 2024

HOSTÉ

Viktorie Velký Osek B

1 : 5

U19 - dorost

DOMÁCÍ

14. Duben 2024

HOSTÉ

Slavia Louňovice

1 : 2

U19 - dorost

DOMÁCÍ

7. Duben 2024

HOSTÉ

U19 - dorost

3 : 2

FC Velim B

DOMÁCÍ

31. Březen 2024

HOSTÉ

U19 - dorost

7 : 2

TJ Tři Dvory - Konárovice

DOMÁCÍ

24. Březen 2024

HOSTÉ

U19 - dorost

8 : 0

SK Bečváry - Ratboř

DOMÁCÍ

19. Listopad 2023

HOSTÉ

Sokol Bělušice - Týnec n.L.

2 : 4

U19 - dorost

DOMÁCÍ

12. Listopad 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

7 : 2

Sokol Bělušice - Týnec n.L.

DOMÁCÍ

4. Listopad 2023

HOSTÉ

Sokol Dobré Pole

1 : 2

U19 - dorost

DOMÁCÍ

29. Říjen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

7 : 1

Štítarský SK

DOMÁCÍ

22. Říjen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

3 : 3

TJ Kouřim

DOMÁCÍ

15. Říjen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

2 : 2

Viktorie Velký Osek "B"

DOMÁCÍ

8. Říjen 2023

HOSTÉ

Slavia Louňovice

0 : 5

U19 - dorost

DOMÁCÍ

1. Říjen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

9 : 5

FC Velim "B"

DOMÁCÍ

24. Září 2023

HOSTÉ

TJ Tři Dvory - Konárovice

0 : 3

U19 - dorost

DOMÁCÍ

17. Září 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

6 : 1

SK Bečváry - Ratboř

DOMÁCÍ

10. Září 2023

HOSTÉ

TJ Kouřim

4 : 2

U19 - dorost

DOMÁCÍ

3. Září 2023

HOSTÉ

Štítarský SK

5 : 3

U19 - dorost

DOMÁCÍ

27. Srpen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

4 : 0

Sokol Dobré Pole

DOMÁCÍ

10. Červen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

6 : 1

FK Chotusice / Nové Dvory

DOMÁCÍ

3. Červen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

3 : 3

Bělušice / Záboří nad Lab.

DOMÁCÍ

28. Květen 2023

HOSTÉ

SK Bečváry

1 : 3

U19 - dorost

DOMÁCÍ

20. Květen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

5 : 1

Malín / Močovice

DOMÁCÍ

14. Květen 2023

HOSTÉ

AFK Nehvizdy

7 : 2

U19 - dorost

DOMÁCÍ

8. Květen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

9 : 0

FK Č. Pečky / Zásmuky

DOMÁCÍ

6. Květen 2023

HOSTÉ

U19 - dorost

2 : 7

SK Český Brod

DOMÁCÍ

29. Duben 2023

HOSTÉ

Sokol Dobré Pole

1 : 6

U19 - dorost

DOMÁCÍ

23. Duben 2023

HOSTÉ

TJ Kouřim

4 : 5

U19 - dorost

DOMÁCÍ

29. Říjen 2022

HOSTÉ

U19 - dorost

3 : 1

Sokol Dobré Pole

DOMÁCÍ

23. Říjen 2022

HOSTÉ

Bělušice - Záboří nad Lab.

3 : 1

U19 - dorost

DOMÁCÍ

15. Říjen 2022

HOSTÉ

U19 - dorost

3 : 2

SK Bečváry

DOMÁCÍ

9. Říjen 2022

HOSTÉ

Malín - Močovice

2 : 2

U19 - dorost

DOMÁCÍ

1. Říjen 2022

HOSTÉ

U19 - dorost

0 : 0

AFK Nehvizdy

DOMÁCÍ

28. Září 2022

HOSTÉ

FK Chotusice - Nové Dvory

1 : 3

U19 - dorost

DOMÁCÍ

24. Září 2022

HOSTÉ

SK Český Brod

12 : 0

U19 - dorost

DOMÁCÍ

10. Září 2022

HOSTÉ

U19 - dorost

5 : 1

TJ Kouřim

DOMÁCÍ

4. Září 2022

HOSTÉ

FK Červené Pečky

1 : 2

U19 - dorost

DOMÁCÍ

15. Červen 2022

HOSTÉ

Sokol Zásmuky

1 : 4

U19 - dorost

DOMÁCÍ

5. Červen 2022

HOSTÉ

TJ Sokol Malín

2 : 3

U19 - dorost

DOMÁCÍ

29. Květen 2022

HOSTÉ

U19 - dorost

3 : 4

FK Záboří n. Labem

DOMÁCÍ

18. Květen 2022

HOSTÉ

U19 - dorost

1 : 4

Viktoria Radim

DOMÁCÍ

8. Květen 2022

HOSTÉ

TJ Kouřim

3 : 1

U19 - dorost

DOMÁCÍ

4. Květen 2022

HOSTÉ

U19 - dorost

5 : 2

TJ Liblice

DOMÁCÍ

22. Duben 2022

HOSTÉ

U19 - dorost

0 : 7

SK Krakovany

DOMÁCÍ

17. Duben 2022

HOSTÉ

FK Chotusice 1932

6 : 0

U19 - dorost

DOMÁCÍ

31. Říjen 2021

HOSTÉ

SK Krakovany

12 : 0

U19 - dorost

DOMÁCÍ

24. Říjen 2021

HOSTÉ

U19 - dorost

0 : 5

FK Chotusice 1932/Nové Dvory

DOMÁCÍ

10. Říjen 2021

HOSTÉ

U19 - dorost

7 : 0

TJ Sokol Malín/Močovice

DOMÁCÍ

3. Říjen 2021

HOSTÉ

FK Záboří n. Labem/Bělušice

3 : 4

U19 - dorost

DOMÁCÍ

26. Září 2021

HOSTÉ

U19 - dorost

3 : 1

Sokol Zásmuky

DOMÁCÍ

18. Září 2021

HOSTÉ

Viktoria Radim

4 : 1

U19 - dorost

DOMÁCÍ

12. Září 2021

HOSTÉ

U19 - dorost

1 : 3

TJ Kouřim/Dolní Chvatliny

DOMÁCÍ

4. Září 2021

HOSTÉ

TJ Liblice

3 : 2

U19 - dorost