Ohlédnutí za mládeží - 2. týden (10.9. - 16.9.)

 

U19 – dorost (10.9. sobota - 10:15) – VÝHRA

Čechie Tuklaty                 5:1          TJ Kouřim

Branky za Tuklaty: 2x Chmel, Špaček, Trapek, Zábranský

I druhý zápas náš dorost zvládnul za 3 body. Soupeře Čechie od začátku nepouštěla do hry, postupně navyšovala skóre, měla dobré držení míče, ale.. bohužel  jako by naši borci kopírovali nasazení hostů, kteří neběhali a Čechie se tomu přizpůsobila, hrál se fotbal v chůzi. Výsledek samozřejmě skvělý, ale hra rozhodně skvělá nebyla. Kluci vědí a na nedostatcích zapracují na trénincích.

 

U15 – starší žáci (14.9. středa – 17:30) – REMÍZA

Čechie Tuklaty                 2:2          FK Týnec nad Labem

Branky za Tuklaty: Ducháč Š., Procházka T.

Starší žáci si na 3 body ještě budou muset počkat, ačkoliv za předvedený výkon by si je zasloužili. Velká převaha, spoustu šancí na naší straně, ale fotbal se hraje na góly, takže výsledek 2:2 za který hosté mohou být velmi rádi. Koncovka nás bohužel trápí již od prvního zápasu a celkový dojem ze zápasu to pak dost sráží. Na druhou stranu je to jeden z mála nedostatků, na kterém zapracujeme a v průběhu sezony doufejme přijde zlepšení.

 

U13 – mladší žáci (11.9. neděle – 13:30) – REMÍZA

FK Říčany                            3:3          Čechie Tuklaty

Branky za Tuklaty: 2x Pígl J., Šumera


Těžkého soupeře z Říčan jsme nezdolali. Bohužel na kvalitního soupeře oslabený tým mladších žáků nestačil. Vedli jsme o 2 góly, ale v druhém poločase domácí dotáhli. Šance byli na obou stranách, hra se přelévala ze strany na stranu.. takto vyrovnané utkání bychom si přáli v každém zápase. „ Hra byla vyrovnaná, dnes mohli vyhrát oba týmy.“ – zhodnotil detailně utkání asistent trenéra Ladislav Procházka.

 

U11 – starší přípravka (13.9. úterý 15:00)

PLANEO CUP – POHÁR MLÁDEŽE FAČR skupina T

Starší přípravka se účastnila Planeo Cupu. Svou skupinu vyhráli s plným počtem bodů a postoupili zaslouženě do dalšího kola. Ve skupině měli SK Český Brod, Slavii Radonice, Čechii Uhříněves a Čechii Dubeč.

 

U9 – mladší přípravka

Tento týden kategorie neodehrála žádné utkání