Oslavy 100 let

Tak je to před námi. Dalších 100 let! ????
Čekali jste ohlédnutí za oslavami té první stovky? Tak jo. Byl to parádní třídenní narozeninový mejdan. ???? V pátek obcí prošel jeden z největších průvodů v historii místních fotbalových slavností - zakončený vyvěšením vlajky. ???? Během tří dnů se odehrálo 8 utkání všech věkových kategorií. Kromě dětí byl vždy trhák dne utkání dospělých - v sobotu přijel výběr bývalých ligových hráčů. Zmíníme legendu legend Antonína Panenku, Dobiáše, Řepku, Fenina a další. ???? Utkání proti výběru hráčů Tuklat mělo spád a fotbalovou krásu. V neděli se naší staré gardě postavil tým hvězd Real Top Praha. Je těžké někoho nejmenovat, ale Ivan Trojan, Robert Záruba, Jan Koller, Kamil Střihavka, Jakub Voráček, Ondřej Pavelec, Vladimír Šmicer, Marek Matějovský, Jaromír Bosák - opravdu úctyhodný soubor nejznámějších tváří v České republice! ???? Ti všichni ukázali, že to s míčem překvapivě umí a fotbal je baví.
Oba dva dny tribuny praskaly ve švech. Atmosféra byla výborná a v neděli snad až elektrizující. Stovky diváků, fanoušků a příznivců fotbalu se bavilo a fandilo. ???? K tomu pomohla naše nová, božská hymna - děkujeme všem klukům co se na ní podíleli! Hrála se každý den a sklidila vždy pořádný aplaus. ???? A nesmíme zapomenout na zábavu. Během dne kouzelníci, cyklotrial, taneční vystoupení. Každý večer hudba, v sobotu ohňostroj a tombola. ???????? A navíc se vybralo 105.000,-Kč !! pro Míšu Tabačka. ???? Bylo to nabité a povedené. Chválit se můžeme, ale nejvíce těší pochvala těch co přijeli. Ať bývalý ligový hráči, nebo celý Real Top Praha a vlastně snad všichni co přišli se shodli, že takovou atmosféru, skvělé zázemí a nádherné hřiště už dlouho nezažili. A taková poklona nás fakt hřeje u srdce. ???? Nemá cenu jmenovat a děkovat těm, kteří se na přípravách podíleli. Bylo jich hodně a určitě bychom na někoho zapomněli. Oni sami vědí, že pomohli a i ti co se oslav účastnili, tak ví o koho se jedná. ???? Děkujeme místním spolkům, kteří nám přišli blahopřát k výročí. Děkujeme sponzorům bez kterých by to bylo složité celé uspořádat. A hlavně.. děkujeme vám fanouškům Čechie, že jste přišli a oslavili to s námi. DĚKUJEME!! ???? Tak to by bylo k té narozeninové oslavě. ???? Už jsme se z toho vyspali a jak jsme psali na začátku - dalších 100 je před námi. ???? Tak ať to šlape stejně dobře. Čechii zdar! ????????
PS: Pár fotek jsme sem nahodili, ale kompletní sbírku najdete tady, tak můžete prohlížet -za tohle patří velké díky Márovi Kotalovi a jeho ženě ????