Ve Chvatlinách bez bodu

SK Dolní Chvatliny - Čechie Tuklaty B 4:3 (2:2)

 

Sestava: Bazal (B) – Kuneš – Růžička – Lachman V. – Hlavatý – Lysý – Lauber D. – Pacovský – Jambor P. – Procházka D. – Procházka Vr. ml. – Procházka Vl. - Pytloun

 

Nejlepší hráč: Pytloun, Procházka Vr. ml.

 

 

Jak rád bych psal, stejně jako loni, že Juniorka utrpěla výhru…..

 

Myslel jsem, že nejmenší hřiště na okrese je ve Ždánicích. Jestli ale tam mají hřiště malé, tohle byl vyloženě ping – pongový stůl.

Juniorka přijela sice ve slepené sestavě, ale zato plná legend a hráčských individualit. Alespoň papírově silné mužstvo.

 

Bohužel se potvrdil náš dlouhodobý problém, že sebelepší sestava nenahradí týmový výkon. Z klasické sestavy nám chybělo hned několik hráčů.

Od úvodu jsme měli problém se sžít s malinkatým hřištěm. Nedokázali jsme zachytávat míče za obranu. Namísto toho jsme soupeři umožnili rychlý přechod z obranné fáze do útoku, což vedlo k mnoha tvrdým a zbytečným soubojům v naší obraně.

 

K tomu ještě musím přičíst hodně individuálních chyb. Celkem třikrát se nám podařilo srovnat skóre a stále jsem věřil, že utkání dotáhneme do vítězného konce. Ale po chybách které jsme vytvářeli to byl ve finále soupeř, který doma vykopal všechny tři body.

 

Alespoň za mě nejhorší výkon Juniorky za hodně dlouhou dobu a ztracené tři body.

 

V příštím kole nás doma čekají Horní Kruty. Doufám, že dáme zapomenout tomuto zápasu….

 

 

 

Páca