11.11. - Prohra v Krakovanech 1:3

Krakovany – Čechie Tuklaty 3:1 (1:0)

Sestava: Pazdera – Bárta – Werbynský – Procházka D. – Bazal – Vébr – Halgaš – Martinec – Pytloun (46. Zradička ) – Procházka M. (70. Procházka Vratislav )  - Vondráček

Nejvíc absencí hráčů základní sestavy, pouze dva lidi na střídání a těžký soupeř venku. K tomu někteří hráči přidali velmi špatný výkon zvlášť v prvním poločase a v podstatě nebylo co řešit. Jediné štěstí, že v prvním poločase zachytal velmi dobře Pazdera a domácí hráči nemířili přesněji. Hra naší obrany byla velmi špatná, krajní hráči nestíhali. My si musíme  uvědomit, na co máme a na co nemáme, objektivně a reálně a pokud nám v základní sestavě chybí Nešpor, Jambor P., Jambor D., Kotala, Blaščok případně Goll, tak budeme těžko konkurenceschopný. K tomu se přidali další absence, například Kassa. Na druhou stranu i přes celkový počet omluvenek nemáme problém nastoupit k utkání a to mě těší. V druhém poločasu se obraz moc nezměnil, domácí sice už neměli tolik jasných šancí, ale my jsme nestíhali, nehráli jsme dobře. Ojedinělý útok v druhé půlce dobře vyřešil Bazal, přihrával před rázdnou branku Vondráčkovi a ten měl lehkou úlohu. 2:1 a do konce utkání zbývalo 5 minut, domácí se začali strachovat a my jsme se tlačili dopředu. Minutu před koncem se sám před brankářem ocitnul Martinec, ale bohužel golmána nepřehodil, vyloženou šanci jsme tak neproměnili. O pár desítek vteřin měl stejný hráč velmi dobrou střeleckoou pozici z velkého vápna,ale minul branku. Bylo by to nespravidlivé k domácím, ale nakonec jsme reálně sahali po remíze.  V nastavení pak domácí ještě navýšili po rychlém útoku na 3:1. Nějaké měřítko v dnešním utkání snesl hlavně brankáře Pazdera, který nás podržel a bojující Vondráček. Ve druhém poločasu se pak zvedl Martinec s Vébrem.

My potřebujeme poslední zápas podzimu vyhrát, abychom si nepokazili slibný začátek sezóny a v zimě se pokusíme posílit tým a hlavně realizační tým, protože s tím máme momentálně největší problémy. I proto musíme považovat bodový zisk za úspěch, půjdeme odhodlaní do posledního utkání ještě zisk o tři body navýšit!

Hráč utkání: Pazdera