11.6.2017 - Výhra v Lošanech

Sparta Lošany  -  Čechie Tuklaty  4:5  ( 3:2 )

Po prohraném zápasu s Dobráčem jsme zavítali do dalekých Lošan. Domácí bojují o setrvání v soutěži a my jsme věděli, že nás nečeká nic jednoduchého. My jsme do zápasu vstoupili vlažně, ale i přesto jsme rychle vedli 2:0. Poté se náš výkon ještě více zhoršil a soupeř, který měl velmi nebezpečnou levou stranu udeřil.  Domácí měli několik protiútoků, obranná činnost byla špatná, měli jsme i trochu smůlu a tak domácí poločasový výsledek otočili a do kabin se šlo za stavu 3:2 pro domácí. V kabině bylo veselo , bohužel se opět řešila nedisciplinovanost týmu  a špatné nasazení některých hráčů.

Opět jsme neměli moc možností na prostřídání a sezónu dohráváme s torzem. Druhá půle pro nás také nezačala ideálně, ale pomalu jsme se propracovávali k šancím a během několika minut jsme vedli 4:3. Když už se zdálo, že zápas máme pod kontrolou, soupeř opět udeřil, srovnal na 4:4. Za tohoto stavu nás podržel Pepa Pazdera, který chytnul samostatný nájezd, nám se podařilo strhnout vedení na naší stranu a vyhráli jsme 5:4. Zápas, který nebyl z naší strany ideální, skoro bych řekl jeden z nejhorších v sezóně, ale 3 body jsou 3 body, jak by řekl klasik…

Nás čeká poslední utkání s Kozojedy, v případě výhry můžeme tajně doufat o postupu do okresního přeboru z druhého místa…