14.10. - Pečky - Tuklaty 7:0

Pečky – Čechie Tuklaty 7:0  (1:0)

Sestava: Pazdera – Vébr – Nešpor – Werbynský – Jambor – Blaščok – Goll - Kotala (46. Zradička ) – Halgaš ( 71. Procházka Vr.) – Pytloun – Khuc ( 75. Pacovský )

Do utkání jsme vstoupili opět s pozměněnou sestavou, i když obrana se vrátila do kompletní sestavy. Bohužel Werbynský hrál ještě ne úplně fit po antibiotikách a Kotala v záloze musel kvůli nemoci odstoupit o poločase. V útoku nastoupil poprvé Khuc, který nahradil chybějícícho Vondráčka. V prvním poločase jsme si nevypracovali jedinou šanci, Pečky měli několik příležitostí, ale nám se dařilo poměrně dobře bránit rychlé ofenzivní hráče Peček. Bohužel jsme dostali troku smolný gól a poločas jsme prohráli 1:0, i když objektivně musím říct, že si branku domácí zasloužili.

My jsme chtěli hrát pořád stejně a až v závěru zkusit zahrozit, bohužel v 68. minutě po vstřelení druhé branky domácích náš tým „zkolaboval“ a Pečky nám v podstatě za 20 minut nasypaly 6 branek. Po 4.brance už bylo vše jasné a my jsme se začali myšlenkama přesouvat na další utkání, které hrajeme doma proti Žíželicím.

Asi bych z tohoto utkání nedělal vědu, Pečky jsou favoritem soutěže, i takové výsledky jsou k vidění v okresním přeboru a nejsme jediní, kteří utrpěli vysokou porážku a jak já říkám, lepší takto než v 93.minutě dostat na 1:0... Pevně věřím, že to na nás nebude mít veliký dopad a na příští zápas už budeme v kompletní sestavě.