14.5.2017 - Výhra v Liblicích

Liblice B – Čechie Tuklaty 2:3  ( 0:1 )
branky: Halgaš, Nešpor, Goll

K velmi důležitému utkání jsme odjeli v neděli, věděli jsme, že Liblice hrají velmi tvrdý fotbal, nám chyběli dvě opory, Jirka Vébr a Marek Kotala, ale i tak jsme měli velmi slušnou sestavu. Styl Liblic nám nebyl příjemný, ale museli jsme se s tím vypořádat,  i když nevím za co jiného by měl rozhodčí dávat žluté karty, než za faul bez míče, kopnutí do obličeje a další podobně zákroky.

Skóre otevřel velmi brzy hlavičkou kapitán Jirka Halgaš, i když byli domácí více na míči, my jsme dobře bránili a poločas jsme odehráli s nulou. Bohužel jsme nedokázali potrestat chyby domácí obrany, mohli jsme náskok navýšit a utkání se mohlo odehrávat poklidněji.

Druhý poločas jsme začali špatně, možná docházely síly, ale nedařilo se nám chytnout rytmus hry. Domácí nás zatlačili a vyústil z toho vyrovnání. Když jsme 10 minut před koncem dostali smolnou branku a domácí vedli 2:1, vypadlo to s námi bledě… Nám se ale podařil parádní obrat, za 5 minut jsme vsítili dvě branky a utkání otočili.
Ono i když se na hřišti občas pohádáme, na tribunách to možná nevypadá ideálně, ale jsou v tom emoce a já osobně mám rád fotbal, kde se něco děje. Je to jenom o tom, že to každého štve a vypouští to ven, přeci si nebudeme nadávat druhý den ne? Obrat jenom ukázal, že tým má charakter a vnitřní sílu, již po druhé se za nepříznivého stavu nepoložil a v posledních minutách vybojoval body. I kvůli takovým zápasům je super hrát fotbal.

Toť klasický report,

Rád bych se ještě zmínil k faulu, který nebyl potrestán žlutou kartou na našeho obránce Petra Jambora a hlášce domácích, že nehrajeme fotbal na playstationu. Jestli se někdo koukal na náš vyrovnávající gól, tak mě to skoro přišlo, že to bylo jako na playstationu, myslím, že Lewandovski dělá podobný kličky nebo tak nějak… Respekt k soupeři by měl být a domácí ho rozhodně neměli a jsem osobně rád, že se jim to na konci vymstilo a ještě poměrně potupnou formou alá pojď sem kam jdeš… Takže vzkaz do Liblic, respekt k soupeři kluci, je to jenom hra, krásná hra…!