16.9. - A - Dva body z Býchor

Býchory - Čechie Tuklaty 0:1pp ( 0:0 )

Pazdera - Procházka D. - Nešpor (70. Bazal )- Werbynský - Jambor P. - Blaščok - Halgaš - Kotala - Martinec - Kassa ( 90.Pytloun )- Vondráček (80. Zradička )


V zápase s Býchorama jsme tahali za kratší konec celé utkání. Od začátku měl tým odhodlání dobře bránit, nedělat zbytečné chyby a hrát jednoduše. Bohužel jsme se museli obejít bez tří hráčů základní sestavy, Jambora D., Golla a Vébra, což je pro nás poměrně citelné oslabení. Na druhou stranu poprvé nastoupila nová posila, Martin Kassa, který přišel na zkoušku z Přišimas. Další utkání nám ukázalo, že dokážeme odehrát velmi dobře do obrany, je to druhé utkání s nulou! Ale každý si uvědomujeme, že to nebude trvat věčně a my se také musíme zaměřit na hru dopředu.

 V prvním poločase hráli domácí velmi dobře a nejvíce nám dělala problém kombinace středem, krajní útoky jsme dobře odbránili, ale dvě, tři velké šance se zrodily díky velmi dobře hrajícím středovým hráčům domácím. V druhém poločase už tak nebezpeční domácí nebyli, drželi víc míč, ale nedařilo se jim tak dobře kombinovat, možná i díky zranění jednoho z domácích. Moje odstoupení z důvodu zranění a tím pádem přeskupení obrany se naštěstí na naší dobré hře neprojevilo a stále jsme pokračovali v dobrém bránění. Na konci utkání se nám vyskytly příležitosti sebrat z Býchor všechny tři body, velmi dobrou šanci měl Blaščok a Martine, ale bohužel, možná bychom chtěli moc, ale i to se ve fotbale děje a my si musíme s šancemi poradit lépe. Konečný výsledek 0:0 nás poslal na penalty, což je náš strašák, v „trojce“ jsme je nevyhráli snad 2-3 roky. V Býchorech se ale karta otočila, my jsme proměnili všech 5 pokutových kopů a vezeme celkem dva body, zatím jsme velmi spokojeni. Celý tým si zaslouží pochvalu za týmové pojetí, bojovnost a zvláště obrana za dobré pokrývání centrů na vysoké domácí hráče, kteří se nedostávali do zakončení. V tomto utkání je těžké vybrat hráče utkání, všichni makali pro jeden tým, pro Čechii, za obdrženou nulu bych volil našeho brankáře, Pepu Pazderu!