16.9. - U9 - Turnaj Liblice

Druhý turnaj jsme odehráli v Liblicích, po velmi povedeném turnaji v Brandýse/Boleslavi jsme chtěli navázat na výkony a předvedené dovednosti. Hned první utkání jsme odehráli proti nejsilnějšímu celku Brandýs/Boleslav A, tentokrát se nám podařilo vstřelit branku a v utkání se objevilo hodně pěkných kliček, ale bylo znát, že jsme ještě trochu ospalí…

To druhý utkání proti domácím jsme odehráli parádně, jo, oproti prvnímu turnaji jsme vyhráli, ale trenéry potěšil způsob, jakým jsme se prezentovali. Stejně tak byli trenéři potěšeni v dalších utkáních , jak Spartak tak Union Čelákovice jsme přehrávali a některé akce dvojiček i individuální byli na velmi dobré úrovni. Všechny zápasy odchytal Luky Šindelář a vedl si velmi dobře i v rozehrávce, dokonce se pouštěl do útočení, tlačíme na děti, aby vůbec nepočítaly obdržené branky a ono ani nebylo co počítat, doopravdy jsme hráli pěkně. Na utkání proti Úvalům šel do branky Luky Daňěk a Šindy si mohl zahrát. Herně se mi utkání velmi líbilo, i když byl soupeř větší, my jsme měli moc hezké šance, jen se nám trochu přilepila smůla na kopačky, ale i tento zápas jsme měli herně navrch.

V konečném pořadí nás přeskočil pouze Brandýs/Boleslav A, my jsme skončili na druhém místě, ale to je spíš taková odměna pro bojovníky Čechie, já jsem velmi spokojený s prací dětí, že se snaží a naslouchají trenérům. Jsou k vidění krásné kličky, bojovnost, hrozně nás potěšilo dodržování pokynů u vhazování autů….
Sestava: Luky Šindelář, Luky Daněk, Šíma Ducháč, Benja Ackah, Anička Drbohlavová, Fanda Fouček a Ondra pokorný
Pro nás nejdůležitější statistiky z druhého turnaje:
8 zůčastněných dětí předvedlo v 5ti zápasech: 18 branek, 92 kliček !!! , 78 přihrávek, 71 odebraných míčů a brankáři předvedli 15 zákroků a 27 rozehrávek!!!


Trenéři Roman Nešpor & Michal Pytloun