18.11.2017 - Výhra nad Radimí 3:1

Čechie Tuklaty – Radim 3:1  ( 1:0 )

Branky: 2x Vondráček, Blaščok

Sestava: Pazdera – Bazal ( 65. Bárta ) – Werbynský – Procházka D. – Jambor P. – Blaščok (90. Pacosvký ) – Halgaš – Martinec – Goll – Vondráček – Jambor D. ( 80. Kassa )

Do posledního utkání podzimu jsme opět nenastoupili v kompletní sestavě, ale absencí už nebylo tolik. Čekalo nás velmi těžké utkání, nechtěli jsme doma ztratit body a hlavně jsme chtěli přehoupnout bodový zisk přes 20 bodů a mít co nejvíce nahráno před jarní částí. Zachráněný ještě nejsme, ale rozehrané to máme víc než dobře.

Samotné utkání bylo celkem vyrovnané, šance byly k vidění na obou stranách, o několik málo více příležitostí bylo k vidění na naší straně. Velmi dobře si poradil s jednou takovou Vondráček, který zakončil samostatný průnik chladnokrevně. Jeho forma na konci podzimu gradovala a v tomto utkání to byl náš nejlepší hráč.  Utkání nemělo špatnou úroveň, i když se hrálo v chladném počasí, terén už také nebyl ideální. Nám se podařilo v druhém poločasu odskočit díky druhému gólu Vondráčka, náš útočník měl ještě šance na hattrick, ale bohužel.... Hosté pak 10 minut před koncem snížili šťastnou, ale pěknou střelou z dálky. My jsme na to dokázali reagovat, nejprve běžel sám na brankáře Blaščok, hostující brankář vytáhl parádní zákrok,ale o několik okamžiků pozdějí se už Blaščok z blízka prosadil a ukončil tak drama, 3:1!

Já bych chtěl poděkovat za výkon v tomto utkání a celkově za celý podzim! Teď si chvíli od fotbalu odpočineme a pak začneme makat, abychom jaro odehráli co nejlépe. Změny v kádru by neměly být zásadní, osobně bych rád do týmu přivedl 3 hráče, vesměs to jsou kluci, kteři by věděli do čeho jdou a neměl bych pochyby, že by nezapadli do party. Hlavně nás trápí křídelní pozice.

Hráč utkání: Vondráček