2.9.2017 - Dobré Pole - Čechie 1:2

Sestava:
Pazdera - Vébr - Nešpor - Werbynský - Jambor P. - Pytloun - Kotala - Goll (59. X.Khuc) - Blaščok (90. Kuneš ) - Martinec - Vondráček (88. Procházka M. )

 branka: Pytloun, Jambor P.
 
Do zápasu s velmi známým soupeřem jsme nastupovali s pozměněnou sestavou, nemohl jsem počítat s pěticí hráčů včetně Davida Jambora a kapitána Halgaše. Naštěstí máme momentálně početný tým a také jsme věděli, že domácím chybí také hráči. Do zápasu jsme šli s cílem nepouštět domácí do brankových příležitostí, chtěli jsme eliminovat jejich střed zálohy, což se nám docela dařilo. I když měli domácí optickou převahu, nedokázali si vytvářet vyložené šance a náznaky šancí zmařila naše obrana nebo golmán Pazdera. Ovšem naše pasivita směrem dopředu se mi moc nelíbila. Nepodporovali jsme na hrotu Vondráčka a rychle se na nás valily útoky domácích. I tak se nám podařilo vstřelit branku, po dlouhém pasu do pokutového území dobře zabojoval Vondráček, po chybě domácího brankáře se míč dostal k Pytlounovi a ten už měl lehkou úlohu. Domácí zapnuli, hráči se více vysunuli a my jsme se opět bránili. Po několika menších chybách se míč dostal k domácímu záložníkovi a pomocí teče prostřelil Pazderu. To nás mrzelo, chtěli jsme vydržet do přestávky. Ještě před inkasovaným gólem se nám podařilo vstřelit druhou branku, ale byl odpískaný ofsajd, dle informací naprosto správně. Do druhého poločasu jsme šli odhodláni a věřili jsme, že máme šanci odvést tři body. Opět jsme dobře bránili, domácí byli víc na míči, ale my jsme oproti prvnímu poločasu měli lepší protiútoky, ze kterých jsme byli nebezpeční. Jeden z takových útoků jsme proměnili, po krásné individuální akci Pytlouna dostal Jambor P. přihrávku a míč "uklidil" pod břevno. Do konce zbývalo nějakých 25 minut a my jsme bojovali jeden za druhého, náš výkon byl velmi týmový a díky veliké obětavosti naších hráčů jsme vybojovali první 3 okresní body. 
Ze zápasu mám velmi dobrý pocit, bylo to dobré bojovné utkání z obou stran, výkon rozhodčího bez chyb! Do dalšího utkání budu mít příjemné starosti, kdo bude v základní sestavě, očekávám, že bude k dispozici většina hráčů a podaří se nám dotáhnout jeden přestup! V dalším utkání budeme bojovat a uvidíme, zda to bude stačit na kvalitní celek Nučic!
 
Nešpi
PS: Nerad bych nezmínil neuvěřitelné skluzy obou stoperů Čechie, které byly paklíčem k úspěchu :-D