20.5.2017 - Vysoká výhra nad Dobřichovem

Čechie Tuklaty – Dobřichov  9:1  (6:1)

Branky: 4x Halgaš, 2x Vébr, 2x Goll, Blaščok

Soupeř přijel oslabený, v brance nastoupil hráč z pole a hned v prvních minutách fauloval Davida Jambora a my jsme zahrávali penaltu. Pokutový kop jsme proměnili a hned vzápětí jsme zvýšili na 2:0. Když hostující hráč dostal červenou kartu za úder do obličeje, bylo v podstatě po zápase, my jsme proměňovali šance, soupeř se prosadil pouze po standartní situaci. Výsledek poločasu byl 6:1. Druhý poločas se dohrával, nám se podařilo navýšit až na konečných 9:1. Čtyři branky vsítil kapitán Jirka Halgaš.

Zápas jsme zvládli a nyní nás čeká utkání v Brodě, které bude velmi těžké, my se ho pokusíme zvládnout a poté doma potrápit vedoucí celek Dobré Pole.
Už nyní můžeme říci, že je to jedna z nejúspěšnějších sezón za posledních 15 let.