21.10. - Výhra nad Žíželicemi

Čechie Tuklaty – Žíželice 2: 1 ( 0:1 )

Branky: Halgaš , Jambor D.

Sestava: Pazdera – Vébr – Nešpor – Werbynský – Jambor P. ( Vondráček ) – Blaščok ( Lachman ) – Halgaš – Procházka D. – Kotala ( Martinec ) – Goll – Jambor D. ( Procházka M. )

Po dvou těžkých utkáních, které jsme moc výsledkově nezvládli nás čekal velmi důležitý domácí duel s Žíželicemi . Bohužel náš klub zasáhla v týdnu smutná zpráva, dlouholetý člen a předseda klubu pan Libovický zemřel. Utkání jsme začali minutou ticha k uctění památky a musím říct hned na začátku, že jsem velmi rád za výhru, kterou jsme chtěli věnovat panu předsedovi...

Do utkání jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme přehrávali, hosté dobře bránili a hráli na rychlé protiútoky. My jsme ale poměrně dobře bránili, naše obrana zaváhala víceméně 2x,ale bohužel jedno zaváhání soupeř potrestal a my jsme první poločas prohráli 1:0! Věděli jsme, že prohra by nám velmi zkomplikovala situaci a v druhém poločasu jsme se snažili o vyrovnání. Nedařila se nám moc kombinace, hra nebyla urovnaná, ale naštěstí se nám podařilo skórovat po standartní situaci. Nacvičenou akci z tréninků sehráli Nešpor a Halgaš, první jmenovaný posadil krásný centr na hlavu kapitánovi a Halgaš ještě krásnějším způsobem rozvlnil síť.

Neuběhlo ani 5 minut a my jsme z tlaku využili další branku, pěknou přihrávku za obranu dostal Jambor David a prostřelil hostujícího golmána. Utkání jsme už dotáhli do vítězného konce a připsali jsme si tak další 3 body, které nás posouvají k záchraně v soutěži. Další krůček se budeme snažit udělat hned další týden v Č. Pečkách, což pro nás bude zápas podzimu.