27.5.2017 - Ml.žáci prohráli s lídrem

LOUŇOVICE - TUKLATY/PŘIŠIMASY

4 : 1 ( 4 : 0 )

Branka : Zábranský

V sobotu jsme zajížděli na hřiště Louňovic , které vedou naši skupinu. Bohužel jsme se museli vyrovnat s absencí D.Výborného , který jel na zápas se staršími žáky. Začátek utkání byl opatrný , hra se odehrávala ve středu hřiště. Domácí obranu zaměstnávali pěknými kombinacemi Zábranský se Šindelářem . První gol jsme inkasovali v 10 min . Vyrovnat mohl Šindelář , který po dlouhém pasu od Zábranského krásným halfvolejem levačkou orazítkoval břevno domácí branky. Rozhodující náskok si domácí vytvořili v rozmezí 20 – 25 minuty ,kdy jsme 3x inkasovali. Poslední čtvrthodinu první půle hráli fotbal 4 hráči zbytek vypadal , že si užívá letního sluníčka. Po poločasovém pohovoru se obraz hry rapidně změnil – všichni začali běhat , přidali na důrazu, začali jsme napadat už na soupeřově polovině. Louňovice najednou nevěděly co hrát a překvapivě jim docházeli síly. Vytvořili jsme si dost šancí , bohužel v zakončení jsme dnes propadli. Jedinou naši branku vstřelil Zábranský po pěkné spolupráci se Šindelářem. S výkonem v druhé půli jsem spokojený. Škoda prvního poločasu,který odtáhli 4 hráči,což proti takovému soupeři nestačí. Soupeř byl na velmi dobré úrovni,ale rozhodně hratelný.