27.5.2017 - Výhra v Brodě

Český Brod C – Čechie Tuklaty 2:3 ( 0:2 )

Branky: 3x Jambor D.

Do utkání s Brodem jsme šli bohužel opět v oslabené sestavě, celou sezónu se nám nedaří hrát několik utkání v plné síle a to je velká škoda. Když si vezmu, že téměř každé utkání nám chybí minimálně 3 hráči… Naštěstí se nám daří sbírat body a držet se stále na druhém místě. V Brodě jsme si vytvořili několik šancí, poločas jsme vyhráli 2:0, ale kdyby to bylo o dva góly více, nikdo by se nemohl divit, bohužel…

Ve druhém poločasu nás zaskočily dva slepené góly, nejprve domácí doráželi míč po standartce, kdy jsme zbytečně faulovali a druhá branka padla z penalty po zákroku Nešpora… velmi přísná J . My jsme naštěstí hned za minutu odpověděli, David Jambor dovršil hattrick a my jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

Bohužel to vypadá, že jsme přišli o našeho nejlepšího hráče a do dalšího utkání počítáme další omluvenky. Je to veliká škoda, protože nás čeká vedoucí celek a všichni jsme si přáli porovnat síly v kompletní sestavě. Na podzim nám chyběli 3 lidi, nyní je možné, že to bude ještě víc. Na druhou stranu, čeká nás zápas kvůli kterému fotbal hrajeme,  i když soupeř vede o 5 bodů a kráčí k postupu, my se pokusíme stáhnout rozdíl na dva body a předvést divákům v Tuklatech, že i v oslabené sestavě dokážeme bojovat a hrát dobrý fotbal. Budeme rádi, když nás přijde podpořit co nejvíce lidí a společně zabojujeme za Čechii!