28.10. - Výhra na penalty v Č.Pečkách

Červené Pečky – Čechie Tuklaty 1:2 pp. ( 1:0 )

Sestava: Pazdera – Vébr – Werbynský – Nešpor – Bárta ( 67. Bazal ) – Jambor P. ( 80. Pytloun M. ) – Kotala – Halgaš – Procházka D. – Blaščok – Martinec ( 65. Vondráček )

Pro nás vcelku důležité utkání, které se odehrálo za klasického podzimního počasí, silný vítr, trávník v nedobré kondici, to vše nasvědčovalo, že bude k vidění víc bojovnosti než fotbalové krásy. Nám se nedařilo diktovat tempo hry, nedokázali jsme využívat Halgaše, který by dirigoval naší hru. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, ale myslím si, že jsme měli jít do vedení, 2-3 veliké šance nám vykopnul domácí brankář skvělým zákrokem. Domácí zase hrozili ze standartních situacích, po jednom rohovém kopu vypadl Pazderovi míč z ruky a domácí šli pohodlně do vedení. Opět jsme šli do poločasu a prohrávali jsme 1:0. Věřili jsme, že máme na to zápas otočit. Domácí poměrně dobře bránili, hráli jednoduše na rychlé protiútoky a vyčkávali na naše chyby. V druhém poločase jsme oživili hru střídáním, měli jsme míč hodně na kopačkách, ale nedařilo se nám překvapit domácí obranu, své šance neproměnili Jambor P., Pytloun M. , Blaščok a další. My jsme ovšem hráli až do úplného konce a 10 vteřin před koncem vyrovnal kapitán Halgaš, po krásné přihrávce Davida Bazala. Penalty jsme opět zvládli, kdy jsme proměnili 4 z 5 kopů.

Já jsem spokojený s bojovností v druhé půlce, tým se chce rvát do konce a bojovat. Z pohledu fotbalového to nebylo z naší strany ideální, ale i takové zápasy jsou. Pozitivum je vyzkoušení si nového rozestavení, zimní doplňování kádru začalo již nyní a do utkání nastoupil Filip Bárta, který si vedl velmi dobře na levém beku. Máme 19 bodů, před sezónou bych je bral všemi deseti, ale my nyní máme nový cíl, abychom měli klidné jaro v soutěži. Uvidíme, jestli si dokážeme připsat nějaký ten bodík v dalším utkání proti silné Velimi.

Hráč utkání: Halgaš