29.10.2016 - Prohra na penalty s Brodem

Čechie Tuklaty – Český Brod C  0:0 , 6:7pp

http://www.kfis.cz/zapas/101251-tuklaty-cesky-brod-c/vypis

 

Po první prohře v Dobřichově jsme doma přivítali Český Brod C, i když byl soupeř v dolní polovině tabulky, věděli jsme, že to bude těžké utkání. Rozhodně nepřijel v oslabené sestavě a směrem dopředu byl Brod velmi nebezpečný, kde měl ofenzivní hráče se zkušenostmi z krajských soutěží.

Obrana v čele s Pepou Pazdera pracovala téměř bez chyby, soupeře jsme k ničemu nepouštěli. Bohužel nás opět zradila koncovka, uzemní převaha, daleko vyšší počet šancí, dvě nastřelené tyče. Několik závarů, několik přímých kopů. Bohužel se můžeme bavit o smůle, za mě je to spíš špatné řešení finálních situací, větší klid v koncovce, finální přihrávka chybí. Po 10ti kolech máme obdržených 5 branek, vstřelených mělo být daleko více.

Penaltový rozstřel se nám opět nepovedl, toto není naše disciplína. Bohužel jsme měli opět problém se sestavou, kvůli zranění chyběl Milda Goll, na poslední chvíli se omluvil Lukáš Blaščok. Troufnu si tvrdit, že v kompletní sestavě bychom ty 3 body vybojovali. Pro další zápas bude velmi klíčové, zda se sejdeme v plné sestavě a zda budeme schopni proměňovat naše šance, čeká nás nejtěžší utkání podzimu… My bychom si měli užít současnou situaci, postavení v tabulce a hlavně hrát víc soudržně, to narážím i na docházku. Každý by se měl zamyslet, zda chce týmu pomoci a pokud ano, tak jak týmu nejvíce pomůže, každý má na hřišti jiné úkoly.

Propad na druhé místo, na první Dobré Pole ztrácíme 2 body, právě souboj o první příčku je naplánovaný na sobotu 5.11. od 14:00 v Dobrém Poli.

Nešpi