4.11. Prohra s Velimí 2:3

Čechie Tuklaty – Velim 2:3 (1:2)

Branky: Procházka D. , Procházka M.

 

Do předposledního utkání domácího utkání se silnou Velimí jsme měli opět problém se základní sestavou , nakonec nám chyběl kapitán Halgaš, Jambor Petr i David, Goll, Vébr... Nešpor nehrál úplně zdravotně fit.

Celé utkání jsme tahali za kratší konec, i když byl soupeř hratelný, nám se nepodařilo pohlídat standartní situace. První branka padla po standartní situaci, kdy jsme nepohlídali odražený míč a hostující hráč se krásně trefil do šibenice, to byl moc pěkný gól. Druhou branku jsme obdrželi z rohu, kdy na přední tyči zaspal Nešpor a hostující hráč zvýšil hlavou na 2:0. Pak jsme se otrkali a začali jsme se prosazovat dopředu. Krásnou ránou snížil David Procházka. Do kabin se tak šlo za stavu 1:2. Věděli jsme, že naše šance přijde a chtěli jsme dobře bránit a čekat na příležitost. Bohužel jsme ztráceli dost míčů, možná i únavě, díky dobrému pohybu hostujícího týmu. Rozhodující okamžik přišel opět ze standartky, krásný míč centorvaný do malého vápna a naše obrana v čela s brankářem opět bezradná. 1:3 . Nutno podotknout, že Velim měla tyhle situace zatím nejnebezpečnější z týmů, proti kterým jsme hráli. Několik minut poté jsme měli velikou šanci, kdy jsme nastřelili pouze tyčku. To mohl být důležitý okamžik. Na 2:3 jsme korigovali těsně před koncem a doma jsme tak ztratili další body. Velim vyhrála zaslouženě, ale při troše štěstí a méně početné marodce jsme mohli sahat po bodech.
Uvidíme, v jaké sestavé odehrajeme další utkání. My budeme pokračovat v naší práci a pokusíme se urvat ze dvou posledních utkáních maximum bodů. V zimě nás pak čeká hodně práce, čekáme náročné jaro. Já pevně věřím, že se nám podaří kádr vhodně doplnit. Těší mě zájem velkého počtu lidí, v neděli tak mohla odehrát přátelské utkání naše „juniorka“ ve Škvorci.

Nejlepší hráč utkání: David Procházka

 

Roman Nešpor