7.10. - Tuklaty - Jevany

Čechie Tuklaty – Jevany 0:5

 

Sestava: Pazdera – Jambor P. – Vébr – Procházka D. – Procházka Vr. Ml. ( 53. Procházka M. )  – Blaščok ( Jambor D. ) – Kotala – Halgaš ( 75. Pacovský ) – Pytloun – Lachman ( 57. Zradička )

 

Do velmi těžké utkání jsme šli bez několika hráčů základní sestavy, postupně nám během týdne ze zdravotních či jiných důvodů vypadla stoperská dvojice Werbynský – Nešpor, záložníci Goll, Bazal, Kassa či Martinec a od začátku nebyl připravený například ani David Jambor.

Což se ukázalo být velmi klíčové pro naší hru, Jevay mají velmi kvalitní mužstvo a to také ukázali. Z mého pohledu zatím nejsilnější tým, nám se bohužel nedařilo držet se naší hry, bezchybná defenzíva a rychlé brejky. Hosté nás potrestali, do poločasu vedli 2:0 a v podstatě bylo po utkání. Jevany vyhrály naprosto zaslouženě a my jim můžeme pogratulovat ke třem bodům.

 

My se musíme opět vrátit ke hře, která nám přinášela body a hlavně se dát zdravotně do pořádku. Další utkání hrajeme v Pečkách, kde domácí tým také velmi vážně pomýšlí na postup do kraje, my můžeme překvapit, pojedeme s respektem k soupeři,ale zároveň se budeme snažit zaskočit domácí.