9.9. - Čechie Tuklaty - Nučice 1:0

Čechie Tuklaty – Nučice 1:0 ( Halgaš z pp )

 

Sestava: Pazdera – Vébr – Nešpor – Werbynský – Jambor P. – Blaščok ( Bazal ) – Martinec – Kotala – Goll – Halgaš – Vondráček (80. Khuc )

 

Do zápasu jsme chtěli vstoupit, tak jak jsme končili utkání v Dobrém Poli, s bojovností podpořenou rychlými protiútoky. Bohužel se nám nedařilo, špatně jsme řešili předfinální přihrávky, nedostávali jsme se k naší hře, pravda, že soupeř nás dobře napadal a my jsme neměli tolik času na rozehrávku. Jeden z našich protiútoků skončil faulem na M.Golla, byl nařízený pokutový kop, který proměnil kapitán Halgaš. Už v tu chvíli bylo jasné, že budeme muset udržet čisté konto, protože šancí bylo po málu.

Druhý poločas jsme se po většinu času stáhli a chtěli jsme udeřit z rychlého brejku do otevřené obrany. I když měl soupeř několik závarů, tak vše lítalo mimo branku a to co letělo na bránu buď zblokovali obránci nebo pochytal brankář Pazdera, jeho zákrok na brankové čáře byl fantastický. Supeř hrál poměrně jednoduchý, nátlakový fotbal a nešetřil ani s velmi tvrdými zákroky bez míče, rozhodčí trestal pouze žlutými kartami, dle mého pohledu některé zákroky naprosto zbytečné. My jsme předveli asi nejslabší výkon od začátku soutěže, ale naštěstí jsme tři body ubojovali. V příštím kole se budeme muset hodně zlepšit, uvidíme jaká bude sestava, nejspíše přijde několik změn, tak abychom se v Býchorech pokusili vyhrát, ale víme, že nás čeká jeden ze silnějších celků OP.