A tým odehrál první přátelský zápas

PÚ - NE 1.3.2020  Sibřina - Čechie Tuklaty 5:2(2:2),hráno na UMT v Újezdě. Sestava :Pazdera - Čermák, Procházka V. (55.Matthey), Jansta, Pytloun - Kassa, Hlavatý, Jambor D., Mazur - Šindelář (60.Blaščok)-Lachman (75.Stejskal).

S velkým počtem omluvenek ač z důvodů zranění, nemoci, nebo prac. povinností jsme nastoupili k přípravě se Sibrinou. První poločas se hrála vyrovnaná partie, i když více šancí si vytvořil náš soupeř, který byl určitě fotbalovejší a přesnější v kombinaci. Vedení jsme se však ujali ve 20 minutě po precizně zahrané st. situaci P. Hlavatého, který našel V. Lachmana a ten se v takovýchto situacích většinou nemýlí! Za chvilku bylo vyrovnáno po zmatcich v naší obraně si dal M. Kassa vlastní gól. Za 5 minut po vyšachovani naší obrany soupeř otáčí. Do poločasu stačime dorovnat na 2:2 po rohu M. Kassy a hlavičce Hlavatého doráží do prázdné branky D. Jambor. Druhý poločas už se nám až na pár úvodních minut moc nepovedl a Sibřina od 60.minuty utkání jasně dominovala. Opět jsme po trivialnich chybách inkasovali velice laciné branky. Na tom musíme rozhodně zapracovat, protože tím potom zcela znehodnotime náš výkon, který včera zase tak špatný určitě nebyl. Do utkání v našich barvách nastoupil mladíček D. Čermák, který rozhodně nezklamal a já pevně věřím, že se podaří našemu vedení přivést Dana do našeho klubu. Stínem utkání je zranění dalšího mladíka M. Šindelář e. Věřím, že to snad nebude nic vážného a "Vítr" se dá do začátku jarní části sezóny do pořádku. Všem hráčům děkuji za účast a věřím, že příště už to bude lepší.