Áčko má za sebou generálku

K poslednímu přátelskému utkání před novou sezónou jsme se bohužel nesešli v ideálním složení, z důvodů dovolených či pracovních povinností se nás sešlo pouze 12 včetně dvou hráčů B týmu, Páci a Hulka. Tímto jim děkujeme za pomoc! Soupeř přijel také ve slepené sestavě a tomu odpovídalo tempo i průběh utkání, soupeř nás v obraně moc neprověřil.

Trenéra Jirku Halgaše potěšil výkon záložní a útočný řady, spoléhá na na vzájemnou spolupráci jednotlivých řad a hráčů. Střelecké kopačky obul David Jambor, který vsítil hattrick a to ještě několik šancí neproměnil včetně pokutového kopu, dobrý zápas odehral "Gabi" Vondráček, vsítil dvě branky, ale také několik šancí nedal. Poslední branku vstřelill Mára "Scholes" Kotala po krásném průletu!

Za týden začínáme na ostro, v sobotu zavítáme na hřiště do Dobrého Pole, kde se budeme rvát o první mistrovské body. Trenér doufá v kompletní složení týmu.

I přes výhru v zápase měl trenér vrásky na tváři, když na pozápasové tiskovce musel čelit výpadům novinářů, kteří nechápali alternaci NS10 na pozici stopera. Trenér uvedl, že neměl na výběr a dále chtěl soupeře překvapit, což se mu určitě povedlo!