Áčko prohrálo v Krakovanech 0:5

Krakovany - Čechie Tuklaty 5:0

Sestava: Pazdera - Lysý - Nešpor - Bílý - Pytloun - Kassa - Mazur - Kotala - Vébr - Vondráček ( Procházka Vr. ) - Sládek

 

Soupeř nás přehrál ve všech herních činnostech. Skóre zcela vystihuje průběh utkání. Nám nezbývá nic jiného než důstojné odehrát poslední dvě utkání a připravit se na novou sezónu ve které pevně věřím, že budeme naším soupeřům rovnocenným protivníkem. Krakovanům gratuluji k výhře.

 

Jirka Halgaš

 

Celý zápas jsme tahali za kratší konec, počasí nám nehrálo do karet, jelikož jsme poskládali horko těžko 11ku, nakonec sestava nebyla úplně nejhorší, ale proti silnému celku domácích jsme neměli šanci. My jsme jim to hodně usnadnili, darovali jsme jim asi 3 branky, jakmile dali domácí na 2:0, v hlavách jsme věděli, že jsme bez šance... Škoda. Na druhou stranu je potřeba klukům poděkovat, někteří hráli na jiných postech, někteří nebyli zdravotně fit...Všichni víme, že momentálně nemáme kvalitu na OP, ale bojujeme a věřím, že pokud se změní tréninková morálka, tým se posílí, tak půjdeme zase nahoru!

 

Roman Nešpor