Áčko veze dva cenné body z Velimi

Velim - Tuklaty 3:4pp

Sestava: Pazdera, Patacik, Nešpor, Jansta, Jambor P.(57. Mazur)-Časta(88. Blaščok), Vébr, Jambor D., Šindelář, Kassa - Vondráček. Připraveni byli Pytloun a Procházka M

Dvoubodový import z Velimi!!! Velim B - Čechie Tuklaty 3:3(2:2),na penalty 2:3. Sestava: Pazdera, Patacik, Nešpor, Jansta, Jambor P.(57. Mazur)-Časta(88. Blaščok), Vébr, Jambor D., Šindelář, Kassa - Vondráček. Připraveni byli Pytloun a Procházka M. Další velice těžké utkání jsme sehráli ve 3.kole ve Velimi. Proti domácímu mladému a běhavému týmu jsme opět nastoupili v nekompletním složení(chyběl Kotala, Zradička, D. Procházka, Matthey a dlouhodobě zraněné stoperské věže Werbynský a Bílý). Domácí začali velice aktivně, sebevědomě, takže je vlastně ani vůbec nerozhodil náš úvodní výlet na jejich polovinu, kdy R. Nešpor přihrál D. Jamborovi, který se s míčem pohotově otočil a střelou z velké dálky s pomocí břevna otevřel skóre 0:1!! Nádherný fotbalový moment! S domácím týmem to  vůbec nezamávalo a v úvodních dvaceti minutách byl jasně lepší. Ve 12. minutě domácí vyrovnají po nádherném průniku a centru z pravé na 1:1! V 17.minutě po naší zbytečně ztrátě ve středu hřiště domácí využijí přečíslení a střelou z malého vápna téměř do prázdné brány otáčí na 2:1! Za tři minuty  mohlo být ještě hůř, ale domácí hráč ze skoro totožné situace z malého vápna míří hlavou nad! V době největšího náporu domácích podnikáme jeden z mála povedených protiútoků, V nebezpečné pozici je zastaven Vondráček jen za cenu faulu a následný přímý kop nádhernou střelou přes zeď cizelérsky zužitkoval P. Jambor 2:2!!To už ale domácí tým evidentně zaskočilo a do konce poločasu už se hrál vyrovnaný fotbal s jednou nevyužitou šancí na každé straně. To následovalo i po změně stran, domácí byli určitě fotbalovejší(to jsme ale věděli), ale do žádných vyloženě gólových šancí jsme je nepustili s výjimkou dvou rohových kopů, které domácí zahrávali precizně a přežili jsme je jen díky s vypětím všech sil!! A tak paradoxně udeřilo v 62.minutě na druhé straně, kdy po rohovém kopu domácí odvrací míč jen na velké vápno kde nikým nehlidaný D. Jambor propálí vše co stojí v cestě 2:3!! Domácím dělalo minimálně deset minut problém než se dokázali vzpamatovat z tohoto šoku. V závěrečné čtvrthodince nás, ale opět zatlačí na naší polovinu a v 79. minutě průnik po levé straně zakončuje domácí střídající hráč tečovanou střelou k levé tyči na 3:3. Do konce utkání už se skóre nemění, i když pár ošemetných situací musela naše obrana s brankářem Pazderou ještě vyřešit!! A tak se šlo na penalty, kde se zaskvěl gólman Pazdera!! Za svá záda pustil jen dvě a tak bonusový bod putuje k nám!! Všem hráčům do jednoho chci poděkovat za předvedený výkon! Někdy to sice zaskřípalo, ale je to jen sport, nikdo nechybuje úmyslně, nikdo za to nebere peníze, takže se spíše povzbuďme a držme při sobě!! Závěrem děkuji klukům z B týmu a našemu ženskému týmu za skvělou podporu a samozřejmě i ostatním věrným fanouškům kteří nás přijeli podpořit. Branky- Jambor D. 2, Jambor P. V penaltovém rozstřelu skórovali:Šindelář, Vondráček, Blaščok. Hráči utkání za Čechii - D. Jambor, Vébr, Pazdera.