Čechie Tuklaty - Dobré Pole 4:0 (2:0)

branky: 2x Kassa, Nešpor, Patačik

Sestava: Pazdera - Bazal - Werbynský ( 30. Bílý ) - Nešpor - Patačik - Kassa - Vébr ( 80.Lachman) - Kotala - Mazur ( 65. Sládek ) - Vondráček (75. Procházka M. ) - Jambor D.

Tak a po dlouhé zimní pauze to opět vypuklo.

Máme tu 23. března a s ním i první jarní utkání. A nepřijíždí k nám nikdo jiný, než tradiční rival z Dobrého Pole. Po „vynikající“ zimní přípravě, jsme věděli, že teprve mistrovská utkání ukáží, jak na tom doopravdy jsme. Do dnešního utkání jsme vstupovali s nějakou určenou taktikou a jsem po dlouhé době velice rád, že se jí kluci, až na výjimky, snažili držet. Musíme si však přiznat, že soupeř nepřijel v obvyklém složení (to, ale není náš problém) , i tak měl svojí kvalitu. Do utkání jsme vstoupili aktivně, nebojácně a troufnu si říci, že od úvodního hvizdu, až na pár hluchých míst, jsme měli utkání pevně ve své režii. Paradoxně nejtěžší okamžik přišel v úvodu utkání, kdy po nešťastném odkopu Pepy Pazdery míč směřující do prázdné branky vykopl na hranici sebeobětování David Bazal. Utkání David v bolestech dohrál, za což mu děkuji. A pak už přišly naše skvostné chvilky!! 27.minuta a Roman Nešpor z trestného kopu vyhnal pavouky z hostující branky. O pár minut později, ale přišel šok v podobě nepříjemného zranění našeho zadního pilíře Lukáše Werbynského (celý mančaft tímto zdraví našeho stopera a přeje mu brzké uzdravení). Ve 45.minutě zvyšuje na 2:0 střelou z poza vápna a opět do vinglu dnes famózní Martin Kassa, dle mého názoru jednoznačně nejlepší hráč zápasu. V druhé půli v 70.minutě zvyšuje naše vedení opět nádhernou střelou z 20.metru nová akvizice Pavel Patačik. A v 90.minutě uzavírá skóre po velkém průletu Vojty Lachmana hráč utkání M. Kassa. Za dnešní výkon děkuji všem klukům. A těší mě i za ně, že si dokázali, že fotbal hrát umí, když se chce. Na závěr děkuji za fantastickou podporu našim fanouškům v čele s ženským výběrem.