Bez bodu i z Kouřimi

Kouřim – Tuklaty  3 : 1 ( 2:0 )

 

Sestava: Pazdera – Jambor P. – Werbynský – Procházka D. (86. Procházka Vr.ml.) – Vébr – Sitter – Halgaš – Kotala – Goll – Blaščok (8.Pytloun) – Bazal

 

Soupeři potrestají naše chyby, my ne. Tak bych shrnul dosavadní průběh jara a zápas v Kouřimi nebyl jiný. Naše dvě zaváhání, která ani nebyla příliš velká, domácí potrestali a vedli 2:0. Troufnu si tvrdit, že to byl vyrovnaný zápas, chvíli byli lepší domácí, chvíli my. Domácí možná ukázali, určitě ukázali větší kvalitu vpředu. My bohužel nejsme schopni dobře řešit situace v útoku a na jaře nemáme ani potřebné štěstí vzadu. Chodíme samy na brankáře, střely z dálky končí na tyči. Dneska z naší strany byla bojovnost, bylo to odmakané, chybí jen prostě to nejdůležitější… góly. My jsme ztratili další utkání a hlavně jsme ztratili nejspíš další dva hráče. Obě dvě střídání byla vynucená z důvodu zranění.

Musíme to hodit za hlavu a dalším kolem začít jako kdyby bylo první, snad nám pomůže zasloužená branka Petra Jambora v závěru utkání.  V tomto utkání jsem byl mile překvapený, že jsme byli domácím rovnocenným soupeřem a dokonce jsme je dokázali dostat pod tlak. Za to bych chtěl klukům poděkovat.

Nejlepší hráč za Tuklaty: Lukáš Sitter