Chválovice loupily

8. kolo

Čechie Tuklaty B – Sokol Velké Chválovice 0:1 (0:0)

 

 

Sestava: Lachman J. (B) – Stejskal – Procházka Vr. ml. – Lysý – Jambor P. – Hlavatý (56. Jordán - 65. Dvořák) - Růžička (73. Pacovský) – Mazur – Pytloun – Bazal – Lachman V.

 

Nejlepší hráč: Jambor P., Hlavatý, Lachman J.

 

Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř. Vždyť Chválovičtí doposud neprohráli jediné utkání a dokonce neztratili ani bod. Bylo nám jasné, že pokud chceme sebrat soupeři první body, bude nutné hrát s tím nejlepším, co defenziva Juniorky nabízí.

 

I proto jsme povolali „zazimovanou“ legendu Vráťu Procházku a z áčka vypůjčivšího si Petra Jambora a Michala Pytlouna.

 

Hra se od počátku nesla na čtvrtou třídu až v neuvěřitelně bojovném duchu. Soupeř měl možná trochu více ze hry, ale Juniorka hrozila protiútoky, které však likvidoval kvalitně chytající gólman soupeře.

 

Několik slibně vypadajících šancí končilo na obou stranách buďto nepřesnou koncovkou nebo v náručí brankařů.

 

I proto poločas skončil bez vstřelené branky.

 

Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v nastaveném tempu. Bohužel nejprve zranění Pavla Hlavatého a následné střídání Tomáše Růžičky rozložilo naše středové řady a začali jsme se soustředit už víc na udržení remízy než na útočení.

 

To se nám bohužel stalo osudným těsně před koncem utkání, když v 86. minutě, po rohu soupeře, se štěstím usměrnil hlavičkou míč do brány hráč hostí Svatoň - 0:1

 

Juniorka dostala v samotném závěru ještě šanci na srovnání výsledku v podobě dvou trestných kopů, ale s oběma naložila prachbídně.

 

I proto se opakoval obdobný scénář jako v loňském roce a soupeř nás doslova vykradl za bílého dne. Nutno dodat, že Chválovice byly zatím nejlepším soupeřem.

 

 

Páca