Další 3 body do tabulky pro mladší žáky

Mladší žáci na domácí půdě bodově nezaváhali a stále tak dávají trenérům, rodičům a fanouškům důvod k radosti.

Čechie Tuklaty 5:4 (3:1) AFK Nehvizdy "B"

Sestava: Voženílek L., Vébr, Šebek, Kvasnička, Šindelář, Pokorný, Procházka T., Pígl O., Hačecký, Černuška.

Dnes jsme si poprvé vyzkoušeli hru bez Šímy Ducháče, který šel hrát za st. žáky. Bohužel to bylo znát víc, než jsme mysleli – v obranné řadě to byl z kraje utkání pěkný chaos, Šímův přehled nám prostě chyběl.

Již ve 4.minutě jsme se ujali vedení po střele Pokyho – 1:0. V 8.minutě bylo vyrovnáno po trestňáku z velké dálky, který Vóža pouze vyrazil a neobsazený hráč doklepl do brány – 1:1. Do vedení nás vrátil ve 12.minutě Šindy pěknou střelou do šibenice – 2:1. Ve 27.minutě Poky obešel dva hráče soupeře a střelou z úhlu zvýšil na 3:1. Ve 36.minutě se dočkal své první branky za mladší žáky Ondra Pígl – 4:1. S rychlostí Ondry Pígla si soupeř nevěděl rady a při troše štěstí mohl dát gólů víc. Ve 39.minutě to bylo už 5:1 po gólu Pokyho, čímž dovršil svůj hattrick. Ve 42.minutě Nehvizdy zkorigovaly na 5:2. Poté jsme měli několik šancí soupeře dorazit, zvonily tyče, břevna, ale gól už jsme nepřidali. Naopak v poslední desetiminutovce vstřelily Nehvizdy dva šťastné góly, když si slabší chvilku vybral i Vóža v bráně, ale to se stává, takže hlavu vzhůru.

Vítězství 5:4, ale z pozice trenéra a myslím, že mluvím i za Láďu, jsme odehráli lepší zápasy. V utkání jsme střídali lepší pasáže s horšími, v obraně nám to haprovalo.  Pochvala dnes pro Píglíka, který si z levé strany udělal sprinterskou dráhu a Pokyho za nastřílený hattrick.