Další povedené představení starších žáků

Starší žáci navázali na předchozí výkony a předvedli se opět v dobrém světle, tentokrát si poradili s Týncem n. Labem..

FK Týnec nad Labem  0:8  Čechie Tuklaty

Střelci za Tuklaty: Ducháč Š. 3x, Petřík 3x, Rückauf 1x, Matthey E. 1x

K dalšímu zápasu jsme vyrazili do poměrně vzdáleného Týnce n. Labem. Tentokrát jsme byli zcela kompletní, roli brankáře plnil Luky Šindelář z mladších žáků a opět nás nezklamal.

Tak jak už bývá poslední dobou zvykem hned od 1. minuty jsme na soupeře vletěli, dobře kombinovali a začali si vytvářet gólové příležitosti. O poločase jsme vedli 3:0, ale šancí na vstřelení gólů jsme měli víc, bohužel zůstaly nevyužité. Soupeř se asi až na 2 ojedinělé momenty k naší brance příliš nedostával a když už ano, tak je dobrými zákroky zastavil Luky Šindelář v bráně.

Během poločasové pauzy nebylo moc co vyčítat, pouze jsme se vrátili k pár drobným individuálním chybám - občas jsme zkoušeli kličky v nepříliš vysoké rychlosti a to soupeři moc starostí nenadělalo. Takže cíl do druhého poločasu byl ještě o něco zrychlit hru.

Druhý poločas začal tak jako skončil ten první, z mého pohledu jsme dokonce tempo ještě zvýšili a vytvářeli si více šancí. Opět musím pochválit za kvalitní řešení finální fáze, několikrát se stalo že hráč běžel na branku a jak by řekl jeden trenérský kolega – udělej z kamaráda fotbalistu – tudíž přihrávka před téměř odkrytou branku a míč je v síti. Ani za rozhodnutého stavu jsme nepřestávali hrát, byla chuť vstřelit další a další góly a to mě jako trenéra těšilo. Kluci a Eva šlapou jako jeden tým, nikdo ze sebe nedělá hvězdu a neutápí se v kličkách do 3 hráčů a to nám konečně přináší ovoce v podobě vstřelených gólů a bodů do tabulky. Těší mě, že celý tým si fotbal užívá a my musíme pokorně pokračovat, trénovat a neusnout na vavřínech.

Teď nás čekají 3 domácí zápasy za sebou, doufáme že budeme pokračovat v dobrých výkonech a přijdete nás podpořit, díky.