Derby mladších žáků skončilo remízou

Mladší žáci si po dlouhé době zahráli derby proti Úvalům. I přes více vytvořených gólových šancí utkání skončilo remízou, ale předvedená hra byla opět líbivá.

Čechie Tuklaty 1:1 (0:1) SK Úvaly

Sestava: Voženílek L., Vébr, Šindelář, Procházka T., Pokorný, Pígl O., Borovský, Kvasnička, Šebek, Ducháč, Černuška, Hačecký

Branka: Šindelář L.

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Úval. Od začátku jsme Úvaly aktivně napadali a byli lepším týmem. V první půli jsme si vytvořili spoustu situací, které po gólu přímo volaly. Bohužel jsme byli nepřesní v koncovce, chyběla lepší finální přihrávka, více důrazu před brankou a někdy i kousek štěstí. Úvaly se na dostřel naší branky dostávali sporadicky, ale i přesto šly ve 22. minutě do vedení – 0:1. Vyrovnání jsme se dočkali ve 37. minutě po průniku Šindyho. Na klucích bylo vidět, že chtějí zápas zvrátit na svou stranu, 3x skončil balón z našich kopaček na tyčích soupeřovy branky a další šance jsme nedotáhli do konce. Dnes jsme byli lepším týmem, ale bohužel se nám nedařilo v koncovce.

Celkově tedy kluky chválím za dnešní výkon a nasazení. Na tréninku musíme zapracovat na zakončení a fyzičce. Za výpomoc děkuji Ondrovi Píglovi, který se ve starší kategorii rozhodně neztratil.