Dobrý výkon v Jevanech na body nestačil

Jevany – Tuklaty 2:0 (1:0)

 

Sestava: Pazdera - Vyhnal J. - Werbynský - Vébr - Jambor P. - Procházka Vr. - Kotala - Sitter - Pytloun - Procházka M. (46. Goll ) - Vondráček

 

Hráč utkání: Sitter, Pazdera

 

Do utkání jsme slepili sestavu a šli jsme s defenzivní taktikou. Na krátko se nám vrátil do sestavy Jiří Vondráček, což bylo znát, vypomohl se zraněným ramenem Michal Procházka, za to mu chci poděkovat.
My jsme dobře bránili a i když měli domácí více ze hry, my jsme drželi krok, to co prošlo, to zneškodnil dobře chytající Pazdera. Pazdera a tyče zapříčinily nervozitu domácích. Bohužel jsme dovolili vyjet domácího hráče z autu, i když byl míč 20cm za čárou, tak se nám to bohužel nemůže stávat a musíme to dohrávat. Do druhého poločasu nastoupil Goll, který dorazil později a naše šance se zvětšily, jednu branku nám neuznal sudí kvůli ofsajdu, i když mávaný nebyl, další 100% jsme nevyužili. Domácí pak navýšili na 2:0, ofsajd pro tentokrát pohlídaný sudím nebyl a tak na ceduli svítilo skóre 2:0.  Náš výkon byl bojovný a budeme se snažit na něj navázat v dalším utkání, kdy nás čekají Pečky, vedoucí celek.