Domácí prohra s lídrem z Peček

Tuklaty – Pečky 1:3 (0:2)

Pazdera – Jambor P. ( 52. Nešpor ) – Werbynský – Vébr – Vyhnal J. – Goll – Sitter – Kotala – Pytloun ( 82. Pacovský ) – Vondráček – Procházka Vr. ( 74. Procházka M. )

Branka: Nešpor

Do zápasu jsme vstupovali v téměř totožné sestavě jako proti Jevanům, střídačka se také moc nenaplnila a i náš výkon byl dost podobný. Chtěli jsme dobře bránit a ojedinělé protiútoky proměnit v branku. Soupeř byl velmi kvalitní, rychlost hostujících hráčů nám dělala veliké problémy. Při prvním obdrženém gólu jsme nechali nepochopitelně spousty času hráčům Peček pro kolmici za obranu, druhá branka byla velmi šťastná, ale zároveň moc pěkná střela ze střední vzdálenosti. Ještě za stavu 0:1 jsme měli vyloženou šanci, kterou jsme neproměnili, v těchto těžkých utkáních je to problém. Do druhé poločasu jsme šli se stejnou taktikou, bohužel se hned na začátku zranil Petr Jambor a tak na hřiště nastoupil Nešpor, který se pohyboval s Vondráčkem v útoku. Po krásné přihrávce od Lukáše Sittera se právě střídající Nešpor prosazuje a střelou z hranice 16ky uklízí míč k tyči. Tato akce sklidila aplaus domácích fanoušků. V těchto minutách jsme měli více ze hry, hosté polevili a my jsme se postupně dostávali do hry. Bohužel nás srazila hrubice, kdy nepříliš povedený odkop z obrany se ihned vrátil na hostujícího útočníka, který samostatný průnik proměnil. Třetí branka nám vzala veškerou naději a hosté zaslouženě vyhráli.
Po utkání došlo k pozitivním fair-play pozdravů z obou stran hráčů.

Nás čekají dva zápasy pravdy, nejdříve v Žíželicích a poté doma s Červenýma Pečkama. Bohužel se pereme víc se zraněními než s nějakou taktickou přípravou na zápasy a v okleštěném stavu ani nemůžeme moc trénovat. Rozhodně nebudeme nic vzdávat předem a do Žíželic jedeme bodovat, jak se zdá, Čechie našla střelce! J