Tuklaty - Libodřice 3:2 (2:0)

Pazdera - Patáčik - Nešpor (85. Procházka M. ) - Jansta - Procházka D. - Kassa - Vébr - Jambor D. - Šindelář ( 75. Pytloun ) - Časta - Zradička ( 78. Blaščok )

branky: Zradička, Kassa, Šindelář

Trenér: Halgaš Jiří
Další těžké utkání nás čekalo ve 2.kole, kdy jsme doma hostili Libodřice. Soupeři jsme po celé utkání byli naprosto vyrovnaným soupeřem a místy ho i přehrávali!! V úvodu utkání byli náznaky šancí na obou stranách. Poprvé udeřilo ve 20.minutě, kdy nádherný pas za obranu od D. Procházky chladnokrevně zužitkoval Zradička 1:0. Poté se hosté dostali do dvou nebezpečných situací, ale vždy byl na místě Pazdera. Ve 33.minutě Šindelář geniálně našel na levé straně volného Kassu, který střelou přes celou bránu zvyšuje na 2:0.Druhý poločas začal očekávaným náporem hostů, ale střely ze střední vzdálenosti Pazdera pochytal. V 58.minutě byl ve vápně faulován D.Jambor a jedenáctku s přehledem proměnil Šindelář 3:0. Poté hosté vsadili vše na jednu kartu, ale do konce utkání už stačili jen kosmeticky upravit na konečných 3:2. Důležité 3 body tak zůstávají po zásluze doma. Všem klukům dnes děkuji za předvedený výkon a naším fanouškům za podporu!!! Hráči utkání za Čechii Kassa, D. Jambor, Zradička.

Odehráli jsme druhé velice slušné utkání, to nám dlouhodobě chybí Werbynský, na marodku přibyl Kotala, nemohl z rodinných důvodů Vondráček, i přesto jsme utkání zvládli proti silnému soupeři. Věděli jsme, že soupeř hraje tvrdě, na začátku jsme se snažili vyrovnat soupeři... dále bych to tu nechtěl rozebírat, to co jsem si pochvaloval proti klukům z Nučic, tak tady to rozhodně říct nemohu...Hosté z Libodřic museli být zaskočeni, že nás nepřehrávají, ba naopak a ještě jsme dokázali proměňovat šance. Nás čeká opět tvrdá práce na trénincích, abychom se dobře připravili na silnou Velim. Co mě dost mrzí, je naše podpora od vlastních fanoušků. Několik z nich nás podporuje, fandí, ale v podstatě největší hluk byl při gólech Libodřic,na naší adresu převládá kritika a je jedno zda se daří nebo nedaří. Za necelých 24 hodin po zápase se ke mě dostaly 3 zprávy nezávisle na sobě, že poslouchat jen a jen kritiku, často i vulgární, na domácí hráče je ostudný. Kluci na hřišti nechají všechno, snaží se, makají, nikdo neví kdo s jakou náladou hraje, v jakém je rozpoložení, jaký má zdravotní stav, jaký má pohled na hřišti... Doopravdy mě tohle vyloženě vadí a určitě se s tím  budu snažit něco dělat,...a budu to klidně opakovat každý domácí utkání! Klukům děkuji za super výkony v prvních dvou kolech!