Dvojreport - krásných 5. bodů a Juniorka stoupá

Čechie Tuklaty B – SK Vrbová Lhota 98 5:2 (3:1)

Sestava: Lachman J. (B) – Procházka Vr. (34. Pytloun) – Kuneš – Dvořák – Jordán – Růžička – Hlavatý – Zradička – Mazur – Lachman V. (70. Košťál) - Bazal

Nejlepší hráč: Mazur

Juniorka se s plnou lavičkou pustila do soupeře z Vrbovky a kousala od samého začátku. Proto již ve 26. minutě otevřel za bouřlivého skandování gólový účet zápasu Pavel Mazur.

O pouhých 10 minut později už juniorka vedla 2:0, když opět přesně mířil znovu Pavel Mazur. Ale pro diváky byly připraveny opět nedělní gólové hody.

Nejprve zakončoval s chladnokrevností sobě vlastní Tomáš Růžička 3:0, aby jen o pár okamžiků později soupeř ještě vykřesal plamínek naděje v podobě snížení na poločasových 3:1.

Krátce po přestávce protrhl střelecký půst Michal Pytloun a opět zvýšil na tříbrankové vedení. Juniorka dohrávala zápas v poklidném tempu, za obrovské podpory tribun a šéfbubeníka Libora. Uklidněni tříbrankovým vedením jsme trochu polevili a soupeři jsme dovolili ještě jednou skórovat – 4:2.

Konečnou podobu dal skóre náš tradiční tahoun a střelec Pavel Hlavatý, když 75. minutě uzavřel účet na 5:2.

Opět musím poděkovat za fantastickou podporu našim fanouškům. S vámi v zádech se hraje opravdu skvěle!

Ještě bych chtěl poděkovat Danovi Bílému, který ochotně a profesionálně odpískal zápas, i když měl původně hrát…..

TJ Nučice B – Čechie Tuklaty „B“

Sestava: Lachman J. (B) – Kuneš – Lysý - Bouda (70. Dvořák) – Jordán – Růžička – Hlavatý – Zradička – Mazur (83. Lauber L.) – Matthey – Pytloun (24. Lauber D.)

Na toto utkání se hodně těšil Honza Lachman, pro kterého je utkání s Nučicemi prestižní záležitostí. Bohužel nám tentokrát chyběl tradiční střelec Vojta, ale i tak odjížděl Juniorka do Nučic ve velice silné sestavě, ale bez typických hrotů.

I tak jsme šli velice brzo do vedení, když domácího vratára překonal již v šesté minutě Fanda Bouda – 0:1.

Hra se pak odehrávala nejvíce ve středu hřiště bez výraznějších šancí, ale za mírné převahy domácích Nučic. Několika skvělými zákroky se opět blýsknul Honza Lachman, který nás dost podržel.

Bohužel po hrubce v naší obraně se dostal k míči nikým nehlídaný soupeř a sám proti gólmanovi nedal naší brankářské jedničce šanci – 1:1.

Aby toho nebylo málo, ještě do poločasu Nučice zápas otočily, když po nepřesné přihrávce šel opět soupeřův hráč sám na bránu a znovu proměnil. Bohužel pro nás gólem do šaten ve 42. minutě – 2:1.

Hra z naší strany nebyla špatná, ale soupeř soustředěnou hrou trestal každou sebemenší chybu. Naštěstí pro nás našel skulinku nejen v obraně, ale i v bráně Kristián Zradička a opět srovnal na 2:2.

I druhý poločas se nesl v duchu mírné převahy Nučic. Těm se podařilo využít mírného zaváhání v naší obraně, a i když se štěstím, míč se odrazil k soupeři, který neměl v 68. minutě problém zakončit – 3:2.

Vypadalo to, že ve finále z Nučic nepovezeme ani bod. Nebyl by to ale Pavel Hlavatý, který se s tím nesmířil. Na půli hřiště převzal přihrávku od Pavla Lysého, s míčem doběhl před velké vápno a z úctyhodné vzdálenosti možná 20m poslal míč do levého vinglu soupeřovi svatyně. 78. minuta - 3:3.

Tento výsledek vydržel až do konce zápasu a tak o vítězi utkání rozhodly penalty, ve kterých byla Juniorka 100%. I proto odvezla, vzhledem k vývoji utkání trochu překvapivě, 2 body z Nučic.

Nučice musím pochválit, byl to v jarní části jeden z nejkvalitnějších soupeřů!!

Klukům děkuji za odevzdaný výkon, zejména v příšerném vedru, které na hřišti panovalo. I když jsem byl původně trochu smutný, ve finále mám ze dvou bodů Juniorky radost.